keramettin tanrıverdi - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

keramettin tanrıverdi

Şimdi yeri gelmişken söyleyeyim. Forumda yönetimi eleştirme konusunda geçmiş de ilk 5 listesi yapılırsa içine rahatlıkla girerim.

Ama son geldiğim dönem de dikkatimi çeken bir konu, mesela senin de pek çok kimse ile sorun yaşadığını görmedim. Fakat dikkatimi çeken tek 1 nokta sürekli @Uğur İz kardeşimizin üzerine gidiyorsun. Çocuk beni alıntılama dedikçe inadına yapar gibi alıntılıyorsun, çocuk elinden geldiği kadar idare etmeye çalışıyor ama bir gün bir yerde patlayabilir.

Bence bu konuda sende biraz dikkat etsen iyi olur.

Doğruları dile getiren tam bir adam diyebiliriz sana renktaş

Şimdi yeri gelmişken söyleyeyim. Forumda yönetimi eleştirme konusunda geçmiş de ilk 5 listesi yapılırsa içine rahatlıkla girerim.

Ama son geldiğim dönem de dikkatimi çeken bir konu, mesela senin de pek çok kimse ile sorun yaşadığını görmedim. Fakat dikkatimi çeken tek 1 nokta sürekli @Uğur İz kardeşimizin üzerine gidiyorsun. Çocuk beni alıntılama dedikçe inadına yapar gibi alıntılıyorsun, çocuk elinden geldiği kadar idare etmeye çalışıyor ama bir gün bir yerde patlayabilir.

Bence bu konuda sende biraz dikkat etsen iyi olur.
Ben onu sildim dangıl dungul konuştu. Hiç de üzerine gitmedim sevdiğimden muhabbet ediyordum artık adını anmak istemiyorum üstat. Hürmetler...

Ismimi revize edersen yeniden kanka olabiliriz

Benim bir önerim var @Keramettin TANRIVERDİ

EKsdj7-XkAIxT5-.jpg

Üst Alt