# Kevin Kuranyi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kevin Kuranyi

Cevap: Büyük Takas ! Ver Kuranyi'yi Al Lincoln'ü !

Lincoln ü alında gerisi teferruat Schalke,anlaştık say :D

ya bizi kurtarsınlar yeter adam vermelerine gerek yok.adama boşa para ödüyoruz.

Lincolnü alın kuranyinin kramponlarını verin acayip kazık atmış oluruz enayilere:D

Lincoln'den kurtulalım da nasıl olacağı sorun değil benim açımdan.

2 yıllık sözleşmesi var adam gitmiyorum dedi bunlar fasa fiso alışın Lincoln'e...

2 yıllık sözleşmesi var adam gitmiyorum dedi bunlar fasa fiso alışın Lincoln'e...

Linderoth'unda Hasan Şaş'ında Ümit Karan'ında Nonda'nında sözleşmesi var?

Lincoln'ün ara pasları olmasada olur. Sivas veya Beşiktaşta ara pas atan varmı? Biz geçen sene Lincoln olmadan şampiyon olduk yine oluruz. İki yılda 6,5 milyon € aldı. Bu parayı Yusufa versek çok daha yararlı olurdu.

Ben Lincoln'ü geri istediklerini zannetmiyorum.İte kaka gönderen takım niye böyle hevesli olsun ki.

Linderoth'unda Hasan Şaş'ında Ümit Karan'ında Nonda'nında sözleşmesi var?

Lincoln'ün ara pasları olmasada olur. Sivas veya Beşiktaşta ara pas atan varmı? Biz geçen sene Lincoln olmadan şampiyon olduk yine oluruz. İki yılda 6,5 milyon € aldı. Bu parayı Yusufa versek çok daha yararlı olurdu.

Adam yıldız ona göre sözleşme yapmış gizli maddesi var muhtemelen maddi yükümlülük getiren bir maddedir astarı yüzünden pahalıdır.

Yattığı yerden para alıyor diyen arkadaşa soruyorum bu yıl attığı gol ve asistleri kim yaptı acaba Mehmet Güven mi? Şöyle langır lungur mesaj yazılıyor ya klavyeme işkence yapıyorum okudukça...

Lincoln'ü takasta kullanacaksak Barca'dan Messiyle takas ederiz ancak daha aşağısı kurtarmaz. :)

Lincoln'ü takasta kullanacaksak Barca'dan Messiyle takas ederiz ancak daha aşağısı kurtarmaz. :)

Arkadaşım bu taraftara kimse layık değil Hasan'a darp edenlere, takımın yıldızı Lincoln'ü kovmaya çalışanlara Ceyhun, Tümer, İlhan, Sergen gibi futbolcu lazım...

Lincoln'ün Sergen'den ne farkı var? Hasan olayına katılırım onun çok büyük emekleri var.Ama Lincoln anca 10 maç oynamış adam adının yanına yazmam bile.

İlk yarıda Hagi ile karşılaştırılan Lincoln için şimdiki yorumlar gerçekten komik geliyor insana.

Bir maç kazandırır tersine döner yorumlar bundan eminim...

El Classico... :)

Üst Alt