# Kevin Kuranyi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kevin Kuranyi

Cevap: Büyük Takas ! Ver Kuranyi'yi Al Lincoln'ü !

Lincoln gitsin,Kuranyi gelmesin.Herhangi başka bir sorunlu oyuncu da gelmesin.

Cevap: Büyük Takas ! Ver Kuranyi'yi Al Lincoln'ü !

Lincoln-Kuranyi takası için görüşmeler sürüyor

Galatasaray iki sezondur beklediği verimi alamadığı Lincoln'den kurtulmak için çareler arıyor. Sarı kırmızılı yönetimin Brezilyalı oyuncuyu eski kulübü Schalke'ye önererek Kevin Kuranyi ile takas etmek istediği kesinlik kazandı. Shalke Kulübü'nün önce bu teklife olumlu bakmadığı ancak gelecek sezon Shalke'ye çalıştıracak olan Felix Magath'ın, Lincoln'ün transferine onay verdiği ve bu transfer takasının yeniden gündeme geldiği öğrenildi.

KADİR ÇETİNÇALI - İSTANBUL / DHA

Cevap: Ver Kuranyi'yi Al Lincoln'ü | Görüşmeler başladı.

Kuranyi'ye kazma falan diyoruz da bu adam Baros ile birbirini çok iyi tamamlar.Bu tabi benim görüşüm sizleri bilemem. :)

Bu adam boynuzsuz öküz...

Futboldan teknik açıdan nasibini almamışdır.M.Yıldız ın uzun boylusu=)

Almanya'nın tozunu yutmuş adam her zaman iş yapar,Erns'in kalitesini hangimiz anladık ki Schalke'de oynarken!

Ya bırakın kuranyı uzun boylu kazma nın teki..Pivot santrofor istemiyorum hem..Bütün takım top şişirmeye meyilli zaten sabri fln izle sonra işkenceyi..

Kuranyi'ye kazma falan diyoruz da bu adam Baros ile birbirini çok iyi tamamlar.Bu tabi benim görüşüm sizleri bilemem. :)

Kafa topunu indirir sonra Baros önüne bir top atar ilk önce koşmaktan aciz hadi yetişti diyelim %90 kaçırır o kadar diyorum. Ya adamın kaç posizyonunu izledim bomboş kalelere kaçırdığı. İlk geldiği haftalarda yeni olmanın + Lincoln'le beraber olmanın verdiği gazla gözünü boyar + BJK ile oynadığımız bütün maçlarda gol atar sonrada yatar. :rolleyes:

Gerçekten ve gerçekten gelirse Schalke 04'ün 2. ve en büyük kazığı olur ben o kadar diyorum.

Kuranyiyi beğenmiyorsunuz İbrahimovic i alalım o gelmek istiyomuş zaten

Bizde Baroş gibi bir oyuncu var zaten seneye daha parlak bir sezon olacak onun için Kuranyi bizim ayarımız değil ama lincolnü o kadar istiyolarsa alsınlar tutmuyoruz bilader :D

Her golcunun kazmalıkları olur daha dun gibi hatırlamıyormusunuz mario gomez'i dunyaları kacırdı kim diyebilir kotu topcu kotu golcu diye

Kuranyi gibi bi adamı hele bu yasta alır gelirsek tez konusu olur lütfen sacmalamayı kesin.

Her golcunun kazmalıkları olur daha dun gibi hatırlamıyormusunuz mario gomez'i dunyaları kacırdı kim diyebilir kotu topcu kotu golcu diye

Kuranyi gibi bi adamı hele bu yasta alır gelirsek tez konusu olur lütfen sacmalamayı kesin.

Aynen katılıyorum.Euro 2008 de buna futbolcu lisansı kim verdi dediğim adam geçen hafta wolsburga 4 tane gol attı :rolleyes:

Sercan'ı alalım o gelmek istiyormuş.

Lütfen renkdaş 1 kere izle şu adamı.

Sercan yetenekli bir oyuncu ama o fiziğini geliştirmeden zor bize karşı takımlar sert oynuyor avrupadada böyle Sercanı 5 metre uçururlar..Bursada rahat rahat oynuyor tabii..

Hatta bir pozisyon hatırlayorum yazın Galatasaray-Bursa hazırlık maçıydı Servet Sercana omuz attı yerle bir oldu dedim gitti adamın kaburgaları.. :D

Sercan yetenekli bir oyuncu ama o fiziğini geliştirmeden zor bize karşı takımlar sert oynuyor avrupadada böyle Sercanı 5 metre uçururlar..Bursada rahat rahat oynuyor tabii..

Hatta bir pozisyon hatırlayorum yazın Galatasaray-Bursa hazırlık maçıydı Servet Sercana omuz attı yerle bir oldu dedim gitti adamın kaburgaları.. :D

Servetle diğer defansları kıyaslamamak lazım,Servet başka bir ırk,insan değil!

Üst Alt