# Khalid Boulahrouz # Stijn Schaars - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Khalid Boulahrouz # Stijn Schaars

Cevap: # Khalid Boulahrouz # Stijn Schaars

Khalid transferi doğruysa eğer, ilginç olur doğrusu.Geçen sene aynı takımdan yanı yerden Meira'yı al, bu sene Khalid :)

Cevap: Galatasaray'a İki Portakal

Rüyamda Schaars'ın alındığını gördüm. Çok acayip yahu.:D

Millet Babel görüyor benim gördüklerime bak. Düşük bütçeli rüya görmekten bıktım lan!!:D

Ahahah koptum yaa :D Rijkaard geldiğinden beri basın bize her türlü Hollandalıyı ve eski Barçalıları getirdi...Umarım haber balon çıkmaz..

Neill'ı sağ bek olarak düşünün, stoper değil. Boulahrouz stoperde olmalı zaten, bekte verimli olmuyor, sapıtıyor. Yine de ikisinden biri de alınsa mutlu olurum.

Sonuçta Boulahrouz da Schaars da gelebilirler. Tek sorun Schaars'ın Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak olması.

Bu arada, forvete transfer yapılamayacaksa savunmayı kuvvetlendirmek adına iki yabancı defans alınması çok da mantıksız değil.

Boulahrouz'da sona doğru!

Sarı-Kırmızılılar, Rijkaard'ın vatandaşını bitirmek üzere. İngiliz kulüplerinin de peşinde olduğu Boulahrouz'u ikna çabalarında önemli gelişme kaydedildiği öğrenildi.

Sezonu en erken açan takım olan Galatasaray'da transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Cim Bom, özellikle stoper bölgesine oyuncu ararken, Hollandalı futbolcu Boulahrouz'da sona doğru yaklaşılıyor. Almanya'nın Stutgart takımında forma giyen tecrübeli oyuncu, İngiliz Aston Villa, Tottenham ve Everton gibi kulüplerin listesinde olması nedeniyle kararsız kalırken, son girişimler sonucu Cim Bom'a gelmeye ikna olduğu öğrenildi.Özellikle teknik direktör Rijkaard'ın varlığı, Boulahrouz'ın fikrini değiştirmesinde önemli rol oynadığı belirtildi.

kaynak: mynet spor servisi

Boulahrouz duyduguma göre enbasta yedek kalmis Stuttgart ta, ama sonradan ilk 11 e girmis ve performansi baya bi düzelmis.. 5-6 Milyon€ verirsek aliriz diyo Stuttgartlilar... Schaars hakkina bilgim yok, ancak duyduguma göre ona da Bayern bi ara talip olmus ve Sampiyon olan Alkmaar takiminin kilit oyuncularindan biri ... fakat fazla bilgim yok, Schaars i zaten hic izlemedim.

Bu seferde Fransiz basini, Boulahrouz ile ciddi sekilde ilgilendigimi yazdi. Football 365 adli site, Galatasaray Boulahrouz'un pesinde oldugunu yazdi.

servet satılmazsa stoper almayız, satılırsa da daha az maliyetli hatta mümkünse bonservissiz oyunculara yöneliriz diğer transferlere kaynak yaratmak için (babel mesela). ben defansa maliyeti yüksek bir oyuncu alacağımızı düşünmüyorum açıkcası ...

Rijkaard'tan vatandaşına veto

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, kendi vatandaşı olmasına rağmen Hollanda milli takımında da oynayan Khalid Boulahrouz'u veto etti.

Rijkaard'ın "Benim sistemime uymaz" dediği Stutgartlı savunma oyuncusu Boulahrouz için Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel de "Kariyerine baktığınız zaman iyi futbolcu ama bizim oyun yapımıza uygun olmadığı kanatine vardık. Sert ve agrasif bir oyun şakli var ama çabuk ve hızlı değil. Dolayısıyla transferi söz konusu değil" diye konuştu.

Üstünel, önümüzdeki hafta sonuna kadar biri stoper biri de forvet olmak üzere iki futbolcuyla Galatasaray'ın Hollanda kampına katılmayı hedeflediğini söylerken "Peşinde olduğumuz iki oyuncuda sona yaklaştık. Ancak neredeyse tüm sülalesini :D bile ikna etmek zorunda kaldık. Çok yorulduk, ama buna değdi. Biraz daha sabır" dedi.

Üstünel, Servet Çetin'le ilgili olarak da "İçimden bir ses bu saatten sonra Servet'in Marsilya'ya transferinin gerçekleşmeyeceğini söylüyor... Keşke bu transfer gerçekleşseydi. Çünkü Servet de gitmeyi çok istiyordu ama olmadı" ifadelerini kullandı.

ligtv

Demek ki çabuk ve hızlı adamlar alacaklar,yani Neill olmaz bu durumda.

Rijkaard'tan vatandaşına veto

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, kendi vatandaşı olmasına rağmen Hollanda milli takımında da oynayan Khalid Boulahrouz'u veto etti.

Rijkaard'ın "Benim sistemime uymaz" dediği Stutgartlı savunma oyuncusu Boulahrouz için Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel de "Kariyerine baktığınız zaman iyi futbolcu ama bizim oyun yapımıza uygun olmadığı kanatine vardık. Sert ve agrasif bir oyun şakli var ama çabuk ve hızlı değil. Dolayısıyla transferi söz konusu değil" diye konuştu.

Üstünel, önümüzdeki hafta sonuna kadar biri stoper biri de forvet olmak üzere iki futbolcuyla Galatasaray'ın Hollanda kampına katılmayı hedeflediğini söylerken "Peşinde olduğumuz iki oyuncuda sona yaklaştık. Ancak neredeyse tüm sülalesini :D bile ikna etmek zorunda kaldık. Çok yorulduk, ama buna değdi. Biraz daha sabır" dedi.

Üstünel, Servet Çetin'le ilgili olarak da "İçimden bir ses bu saatten sonra Servet'in Marsilya'ya transferinin gerçekleşmeyeceğini söylüyor... Keşke bu transfer gerçekleşseydi. Çünkü Servet de gitmeyi çok istiyordu ama olmadı" ifadelerini kullandı.

ligtv

Demek ki çabuk ve hızlı adamlar alacaklar,yani Neill olmaz bu durumda.

gökhan zan'ı neden aldılar o zaman.madem hızlı çabuk adam istiyorlarsa.ilginç!

Üst Alt