# Khalid Boulahrouz # Stijn Schaars - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Khalid Boulahrouz # Stijn Schaars

Cevap: # Khalid Boulahrouz # Stijn Schaars

gökhan zan'ı neden aldılar o zaman.madem hızlı çabuk adam istiyorlarsa.ilginç!

Yabanci alirken cok daha titiz davraniyorlar, cünkü zaten alabilecegimiz yabanci sayisi sinirli ve alacaksak da elimizdeki yerlilerden daha kaliteli olmak zorunda. Yerli stoper denilince Galatasaray seviyesinde 2-3 adam var zaten piyasada, cok secenek olmadigi icin zaten pek secici davranamiyorsun dogal olarak. Gökhan da o 2-3 secenekten biriydi, ilk 11 icin olmasa bile, (ki performansina göre banko da oynar eger Servet de giderse) kulübe icin ideal bir isim.

Boulahrouz hic isimize yaramaz bu adami Chelsea nasil transfer etti anlamiyorum cok kirmizi kart görüyor buna verilecek paraya yasik

boulahrouz eğer bu sebepten veto yediyse neill de yalan olur. ayrıca hızlı ve çabu oyuncu istioyrsa rijkaard, ki bunu sistem gereği istemesi gayet norma ve doğrusu olan budur, servet'in neden takımda tutulmasını ısrarla istedi ilk geldiğinde? gökhan zan transferi için ise, o transferin rijkaard'ın isteği ve kararı doğrultusunda yapıldığını düşünmüyorum.

boulahrouz eğer bu sebepten veto yediyse neill de yalan olur. ayrıca hızlı ve çabu oyuncu istioyrsa rijkaard, ki bunu sistem gereği istemesi gayet norma ve doğrusu olan budur, servet'in neden takımda tutulmasını ısrarla istedi ilk geldiğinde? gökhan zan transferi için ise, o transferin rijkaard'ın isteği ve kararı doğrultusunda yapıldığını düşünmüyorum.

Neilin Bonservisi elinde Usta, olabilir :rolleyes:

Alparslan Erdem - Semih Kaya(H.Balta) - Emre Güngör(Neill) - Uğur Uçar

Bizim geri dörtlümüz yani Rijkaard'ın sistemine göre uyacak en iyi geri dörtlümüz bu olur.

Çünkü Rijkaard, stoper hizasında olan bek kullanmıyor. Ön liberoya yakın, yani orta sahaya yakın bek kullanan bir teknik adamdır.

------------ Leo Franco ---------------

------ Boulahrouz ---- Semih K. ---------

- Uğur Uçar -------------- Alparslan E. -

------------- Mehmet T. ---------------

-------- Ayhan ------- Stijn Schaars ----

--- Arda Turan ---------- Harry Kewell ---

-------------- Milan Baros --------------

Aslında bu iş benim hoşuma gidiyor.Zaten kadromuz iyi sayılır.Şu ana kadar aldığımız bonservissiz oyuncuların hepsi çok faydalı olacak bence.

bence de. zaten eleştirerek söylemedim. bence hepsi yerinde transferler. sadece gökhan konusunda biraz şüpheliyim ancak o da yerli olarak alınabilecek en iyi stoperlerdendi o yüzden birşey denemez. ayrıca bu işi hiç de fena yapmadığımızı düşünüyorum. kewell'ı o şekilde türkiye'ye getirmek büyük iştti mesela. ama dikkat edilmesi gereken transferin sadece bu şekile endeksli hale getirilmemesi. yoksa bonservissiz nokta transferler + 1-2 tane direkt 11 oynayacak yabancı transfer gayet yerinde bir transfer politikası bu krizde diye düşünüyorum.

Boulahrouz son gitti takimlarda hic birinde tutunamadi cok kiralik dolasdi bu adam alinmaz Lig Tv haberine görede zaten Rijkaard söylemis bise uymaz diye

Rijkaard'dan vatandaşına veto

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, kendi vatandaşı olmasına rağmen Hollanda milli takımında da oynayan Khalid Boulahrouz'u veto etti.

Rijkaard'ın "Benim sistemime uymaz" dediği Stutgartlı savunma oyuncusu Boulahrouz için Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel de "Kariyerine baktığınız zaman iyi futbolcu ama bizim oyun yapımıza uygun olmadığı kanatine vardık. Sert ve agrasif bir oyun şekli var ama çabuk ve hızlı değil. Dolayısıyla transferi söz konusu değil" diye konuştu.

Üstünel, önümüzdeki hafta sonuna kadar biri stoper biri de forvet olmak üzere iki futbolcuyla Galatasaray'ın Hollanda kampına katılmayı hedeflediğini söylerken "Peşinde olduğumuz iki oyuncuda sona yaklaştık. Ancak neredeyse tüm sülalesini bile ikna etmek zorunda kaldık. Çok yorulduk, ama buna değdi. Biraz daha sabır" dedi.

Üstünel, Servet Çetin'le ilgili olarak da "İçimden bir ses bu saatten sonra Servet'in Marsilya'ya transferinin gerçekleşmeyeceğini söylüyor... Keşke bu transfer gerçekleşseydi. Çünkü Servet de gitmeyi çok istiyordu ama olmadı" ifadelerini kullandı.

ligtv.com.tr

Lugano'ya okadar laf ettik..Bırakında bari bu kasapıda biz almayalım..Luganodan farkı olmaz..

Üst Alt