Kim Gitsin! - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Gitsin!

Cevap: Kim Gitsin!

Yaser,Ferdi,Linderoth,Nonda(fb maçında bişeyler yaparsa iş değişir),De Sanctis,Lincoln(kendini düzeltmezse),Sabri(iyi bir paraya gitmeli)

Adnan Sezgin,Kalli,Nonda,Ümit Karan,Sabri.

Lincoln kendi gitti,Onun gidişinin hesabını taraftar Bülent Korkmazdan sorarsa,yakında o da gider.Alıştık artık,giden çok oluyor ama sorun her gelen gideni aratıyor .

Kesin gitmesi gerekenler

# Linderoth

# Nonda

# Serkan Çalık

Gitse iyi olur dediklerim:

# Lincoln

# Yaser

# Volkan Yaman

# Ümit Karan

# Mehmet Güven

Bu oyuncular Galatasarayımızın seviyesinde değil sene sonuda yollanmalılar...

Kesin gitmesi gerekenler:

* Morgan de Sanctis

* Sabri Sarioglu

* Volkan Yaman

* Tobias Linderoth

* Aydin Yilmaz

* Hasan Sas

* Mehmet Guven (!)

* Shabani Nonda

* Ferdi Elmas

* Umit Karan

Alttaki oyuncular'da gidebilir:

* Cassio Lincoln

* Baris Ozbek

* Orkun Usak

* Aykut Ercetin

Yonetim'in gitmesi gerekenlerden;

* Adnan Sezgin

* Karl-Heinz Feldkamp

* Saglik ekibi

* Nezih Ali Bologlu

* Bulent Korkmaz ve getirdigi kisiler

* Ve yeni antrenor gelirse, bana gore Cevat hoca'da gidebilir.

Galatasaray yeniden baslamali, ve 'abi' ruhu artik yok olmali!

umit_karan-3.jpg

lincoln16.jpg

AdnanSezgin.jpg

4875_kalli001.jpg

Morgan_De_Sanctis2.jpg

Birde gitgide bunlara :
ezikfb037.jpg
benzeyen skor taraftarı

Gitsin ...

Lincoln yalniz gitmesin,gidecekse birileri ona gelene kadar cok sayida gereksiz insan var kulupde.isiniz gucunuz Lincoln olmuş :)

haklisin cok gereksiz insanda var ama .. lincolnun yapdi saygisizi yapan olmadi .. ne demek izinsiz tatile gitmek babanin takimi degil bu lincoln beyefendi

lincolnun yapdini baskasi yapsaydi cokdan kadro disi kalirdi hele o kisi sabri felan olsaydi

en cok parayi o aliyor ....aynide gunde aliyor parayi... istedi zaman oynuyor ... sonraaa birde tatil mi istiyor ????

haklisin cok gereksiz insanda var ama .. lincolnun yapdi saygisizi yapan olmadi .. ne demek izinsiz tatile gitmek babanin takimi degil bu lincoln beyefendi

lincolnun yapdini baskasi yapsaydi cokdan kadro disi kalirdi hele o kisi sabri felan olsaydi

en cok parayi o aliyor ....aynide gunde aliyor parayi... istedi zaman oynuyor ... sonraaa birde tatil mi istiyor ????

Valla sabri ve umite ceza vermeyip skibbeyi gondererek revizyon yapildi dendigine gore Lincolne de katlanila bilir diye dusunuyorum :)

Valla sabri ve umite ceza vermeyip skibbeyi gondererek revizyon yapildi dendigine gore Lincolne de katlanila bilir diye dusunuyorum :)

sence fark yokmu arasinda ??? umitin ve lincolnun yapdiklari ... umit devre arasi stadi terk etti gitti .. lincoln ise koca bir hafta tatil yapdi izinsiz

sonra umiti cok yollanmaliydi o ayri konu :) mesela fenerin teklifini dusundu gun gule gule denenmliydi

Üst Alt