Kim haklıdır ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim haklıdır ?

Cevap: Kim haklıdır ?

Bu elemanlar orada altın olduğunu nasıl öğrenmiş şans mı?

Arazi kimin bir defa, bu kadar dürüst adamlar ortalıktaki altını alıp gitmezler.

şimdi ortada bir külçe altın var lakin bunun sahte olup olmadıgı belli degil.

kimin dişi saglamsa altın onundur.:D

Altının bulunduğu yerde ayna vardır büyük ihtimalle,aynı adamdan 2 tane,aynı yerden gelmişler,kavga da edemezler,birbirini incitemezler de.

sonunda buldum artık kim bulduysa buldu :) hangi devlet sınırlarında bulunduysa o devletin hazinesine girer.ayrıca bu bir suçtur.bu adamlar boyle bişey yapmaz almazlar ikisi de altın devletindir :)

Emir, o adamlar gibi düşünmek dedin, buradan bir şeylere varabiliriz ama nihayetinde, "hangisinin" sorusu cevapsızdır, çünkü 2 adam arasında fark yok ki.

Şöyle şöyle olur diye bir şey yazsak gene A mı B mi sorusu kalır.

sonunda buldum artık kim bulduysa buldu :) hangi devlet sınırlarında bulunduysa o devletin hazinesine girer.ayrıca bu bir suçtur.bu adamlar boyle bişey yapmaz almazlar ikisi de altın devletindir :)

Cevap büyük ihtimalle böyle birşey çıkar fakat o zaman soru yanlış olur,çünkü birisine ait diyor "devlet" birisi olarak geçmez.

Kendimi o kişilerden birinin yerine koydum,altını kapıp kaçtım.

haha. helal olsun : )

altını kapıp kacanın bilinc altında "benim bu altına daha cok ihtiyacım var" gerceği yatmaktadır. altını kaybetme riskine giremez. dolayısıyla herzaman daha atik davranır. dikkat ederseniz soruda "altına esit miktarda ihtiyaçları var" gibi bir kaide yoktu. altına daha cok ihtiyacı olması, daha cok sıkıntı cektiğini gosterir. burada ahlaki olarak onundur altın, hak manasında bos bardak dolmalıdır. kisilerin dusunceli iyi bireyler olması bu sebeple vurgulanmıstır. bu kadar dusunceli iyi insanlarken, boyle bir kalleslik sergilemek ancak "ihtiyac"'tan ileri gelir.

Anıl kardesimi tebrik ediyorum. :yenieek:

Üst Alt