Kimdir Arda Turan? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kimdir Arda Turan?

Cevap: Kimdir Arda Turan?

Arda Turan'ın maç içerisinde eli belinde gezdiği, umursamaz tavırlarının olduğu onlarca fotoğraf da bulunabilir. Arda iyi futbolcu fakat kaptanlığı kaldıramadı. Takım düşüşe geçtiğinde motive edeceği yerde ilk kendisi motivasyon olarak çok gerilere gitti. İyi bir kaptan kötü günlerde ortaya çıkmalı idi. Gerçi bu Arda'nın da suçu değil. Genç, etkilenmiş bir çok şeyden.

Profesyonellik ve Avrupa diyor, Arda şu yaptıklarını bir Avrupa klübünde yapsın, işte bu sakatlık, kendini zorlama vs. v.s direk takımdan gönderilebilir de. Arda etkilendi birçok şeyden. Yönetim bence elinde tutmak için kaptanlığı ve 10 numarayı bir koz olarak kullanarak Arda'ya verdi. Artısını eksisini fazla hesaplamadı. Messi ile kıyaslandı vs. vs. Bunların hepsi etkiledi Arda'yı..Seyirci ile yaşadığı problemde yönetim bu krizi iyi yönetemedi, Arda kendi açısından kendini haklı, seyirci kendini haklı buldu. Artık koptu birşeyler. Niye bu gerçeği görmüyoruz. Arda'yı seviyoruz, iyi futbolcu fakat artık taraftar ve Arda arasında var bir problem. En iyisi gitmesi, hem kendisi için hem Galatasaray için. Arda belki gerçekten gitmek istedi transfer döneminde yönetim belki de göndermek istemedi, konuştu ve birşekilde ikna etti. Arda'nın çoğu maçta kafası farklı yerlerde. Bir gerçek bu.. İşte bunlar ne oyuncu için iyi oluyor ne de klüp için.

Daha ne ispat sunayım? Ana avrat küfür etmeleri mi lazım?

Ayrıca bunlar sadece dün yazılanlar, aynılarını Skibbe döneminden itibaren periyodik olarak sunabilirim sana. Ama bir işe yaramaz onlara da bir bahane bulursun.

İllaki uzatacaksın, Arda'yı sevmiyorum, Arda'nın futbolculuğunu beğenmiyorum diyenlere hiç yorum yazmadım. Olabilir adamın düşüncesidir. Eleştirilemez falan da değil. Ama eleştri temelsizse ya da iftiraysa(basın sağolsun %90'ı böyle) ona karşı susmam.

Son olarak Yunus, bana gereksiz bir laf etti o yüzden sertleştim. Üç kağıt falan...

Halbuki bahsettiği resmi bir mesaj altına eklemiştim...

Herkesle hakkettiği üslupla konuşurum.

Hakaret değildir , ben yazarken değiştirirsen bende öyle düşünürüm bu 1.

Sen kendi söylediklerini kabul ettirmeye çalışıyorsun herkese ! Herkes senin görüşüne uymak zorunda değil herkesin öz iradesi vardır . Herkesin kendisine göre düşündükleri , doğruları vardır o doğruları sen yıkmaya çalışırsan herkes sana ona göre hareket eder. Ben sana söyledikten sonra o resimi kaldırırsan kim olursa olsun onu söyler. Beni ırdalamaz benim ile nasıl konuştuğun , beni tanımadan benim ile nasıl hakketiğin gibi konuşabiliyorsan oda senin kendi düşüklüğündür bizim değil. Herkese hakketitği gibi konuşsaydım burada , şu anda senin ile konuşuyor olmazdım . Çünkü sıralamada sen yoksun .

Kısacası ben sana hakketiğin gibi konuşsam senin ile konuşmam bile !.. Sinirlenme hemen şampiyon , büyüksün sen kralsın paşasın senin dediklerin doğru herzaman.

Neyse daha çok yazarsam değer verdiğimi felan düşüneceksin , sonra şımarırsın , yine kendini aşan cümleler felan kurarsın , sonra ıspatı yapıştırınca yazacak birşey bulamaz uslüp felan dersin . Hadi sana Tatlı rüyalar.

Yorumların hiçbirini okumadım, okumayacağım da. Biliyorum ki bu konu Arda'yı savunmak için açılmış ve sonuna kadar destek veriyorum. Hem de bin tane aksi yönde fotoğrafları yayınlansa da...

Samimi söylüyorum Arda bulunmaz Hint Kumaşıdır...

Profesyonellik ve Avrupa diyor, Arda şu yaptıklarını bir Avrupa klübünde yapsın, işte bu sakatlık, kendini zorlama vs. v.s direk takımdan gönderilebilir de. Arda etkilendi birçok şeyden. Yönetim bence elinde tutmak için kaptanlığı ve 10 numarayı bir koz olarak kullanarak Arda'ya verdi. Artısını eksisini fazla hesaplamadı. Messi ile kıyaslandı vs. vs. Bunların hepsi etkiledi Arda'yı..Seyirci ile yaşadığı problemde yönetim bu krizi iyi yönetemedi, Arda kendi açısından kendini haklı, seyirci kendini haklı buldu. Artık koptu birşeyler. Niye bu gerçeği görmüyoruz. Arda'yı seviyoruz, iyi futbolcu fakat artık taraftar ve Arda arasında var bir problem. En iyisi gitmesi, hem kendisi için hem Galatasaray için. Arda belki gerçekten gitmek istedi transfer döneminde yönetim belki de göndermek istemedi, konuştu ve birşekilde ikna etti. Arda'nın çoğu maçta kafası farklı yerlerde. Bir gerçek bu.. İşte bunlar ne oyuncu için iyi oluyor ne de klüp için.

Ilk cumleye katilmiyorum cunku dunya kupasinda bunun iki tane cok buyuk ornegini gorduk Kaka ve Robben, ayrica hatirlarsiniz iki hafta once sakatlanan Messi Milli Takim para kaydecek diye milli maca cagrildi. Sadece Turkiye'de olur diye bir kavram yok bu zaten yillardir yurtdisinda da tartisilan bir konu.

Yorumların hiçbirini okumadım, okumayacağım da. Biliyorum ki bu konu Arda'yı savunmak için açılmış ve sonuna kadar destek veriyorum. Hem de bin tane aksi yönde fotoğrafları yayınlansa da...

Samimi söylüyorum Arda bulunmaz Hint Kumaşıdır...

Okumamakla çok iyi yapmışsın abi:) Zaten milyon kez gördüğün eleştiriler(!).

Konu Arda'yı savunmaktan çok kim olduğunu bilmeyenlere anlatmak, unutanlara hatırlatmak amaçlı.

Hakaret değildir , ben yazarken değiştirirsen bende öyle düşünürüm bu 1.

Sen kendi söylediklerini kabul ettirmeye çalışıyorsun herkese ! Herkes senin görüşüne uymak zorunda değil herkesin öz iradesi vardır . Herkesin kendisine göre düşündükleri , doğruları vardır o doğruları sen yıkmaya çalışırsan herkes sana ona göre hareket eder. Ben sana söyledikten sonra o resimi kaldırırsan kim olursa olsun onu söyler. Beni ırdalamaz benim ile nasıl konuştuğun , beni tanımadan benim ile nasıl hakketiğin gibi konuşabiliyorsan oda senin kendi düşüklüğündür bizim değil. Herkese hakketitği gibi konuşsaydım burada , şu anda senin ile konuşuyor olmazdım . Çünkü sıralamada sen yoksun .

Kısacası ben sana hakketiğin gibi konuşsam senin ile konuşmam bile !.. Sinirlenme hemen şampiyon , büyüksün sen kralsın paşasın senin dediklerin doğru herzaman.

Neyse daha çok yazarsam değer verdiğimi felan düşüneceksin , sonra şımarırsın , yine kendini aşan cümleler felan kurarsın , sonra ıspatı yapıştırınca yazacak birşey bulamaz uslüp felan dersin . Hadi sana Tatlı rüyalar.

"Üç kağıt" lafını kullanarak haddini aştın bir de suçu benim üstüme yıkmaya çalışarak iyice sıvadın. Kimse bana o lafı kullanamaz anladın mı? Kimsenin haddi değil, senin hiç değil. Anlamadan yorum yaz sonra da "Kim olsa öyle derdi" de. Yok yav?

Hadi hakettiğim üslupla konuş, daha doğrusu konuşma. Listede yokmuşum yıkıldım:(

Şu arda'nın çamurlu fotoğrafı için konuşuyorum; Diğer futbolcularınki bembeyzmıymış?

Herkes arda kadar mücadele veriyor takımda.Arda'yı GALATASARAY'da oynayan hiçbir futbolcudan farklı görmememiz lazım ilk olarak.Alt yapıdan filan olabilir ama Metin OKTAY bu takımın altyapısından mı yetişmiş? Nerden geldiğin nereye gittiğinin hiçbir önemi yok eğer şuan sırtına GALATASARAY formasını geçiriyorsan...Tabiki insan takımdaki bir futbolcuyu diğerlerinden fazla sevebilir ama bence 11 çamurlu forma arasından yanlızca mücadele ediyormuş gibi vermek doğru değil...

Takıntımı yaptın?

Amacın nedir Semih?

50 kez yazdım neden bu başlığı açtığımı.

Anlamayanlara anlatmak unutanlara hatırlatmak amaçlıdır.

"Arda takımı sabote ediyor, rijkaard'ı gönderecek, milli takım için yırtınıyor bize gelince yatıyor, yerli grubun başı" gibi iddialara cevap niteliğinde.

Sen bana taktın bu ara...

Üst Alt