Kimdir Arda Turan? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kimdir Arda Turan?

Cevap: Kimdir Arda Turan?

Bu topicde Arda düşmanı gibi ilan edildim Ahmet Özgün Güven tarafından. Ancak şuanda Arda topiğinde Arda'yı savunduğumu hangi konularda savunduğumu anlamıştır umarım .

ne olur bul bi yolunu anlamak istiyorum bende :)

Bak şimdi ufaktan anlatayım tepkine göre devam ederim.

Geçen sene Arda 11 gol 20 küsür asistle oynadı tam hatırlamıyorum. Takımın en çok top çalan ismiydi. En çok isabetli pas, pas yüzdesi vs hep Arda'daydı. Tabii bu adam hücum elemanı. Mücadele etmiyormuş falan ya. Skora katkı desen bir asistleri yeter zaten.

İlginç bir bilgi daha vereyim;

Galatasaray Arda'nın gol ya da asist yapmadığı hiçbir deplasman maçından puan alamadı.( Sivas 1-1 ve Kayseri 0-0 deplasmanları hariç)

Bu doz yeter mi? Fazla gelmesin bak?

Bu topicde Arda düşmanı gibi ilan edildim Ahmet Özgün Güven tarafından. Ancak şuanda Arda topiğinde Arda'yı savunduğumu hangi konularda savunduğumu anlamıştır umarım .

Çok güzel, aynen devam...

Arda Galatasaray için her maç canını dişine takıyor siz klavye kahramanları Ardaya saydırıyorsunuz deplasmana gitmeyen lincolnü istiyorsunuz.

HELAL SİZE(!)

Bak şimdi ufaktan anlatayım tepkine göre devam ederim.

Geçen sene Arda 11 gol 20 küsür asistle oynadı tam hatırlamıyorum. Takımın en çok top çalan ismiydi. En çok isabetli pas, pas yüzdesi vs hep Arda'daydı. Tabii bu adam hücum elemanı. Mücadele etmiyormuş falan ya. Skora katkı desen bir asistleri yeter zaten.

İlginç bir bilgi daha vereyim;

Galatasaray Arda'nın gol ya da asist yapmadığı hiçbir deplasman maçından puan alamadı.( Sivas 1-1 ve Kayseri 0-0 deplasmanları hariç)

Bu doz yeter mi? Fazla gelmesin bak?

Çok güzel, aynen devam...

08-09 Lincoln 21 asist 9 gol bu adam ertesi sezon Galatasaray'da oynar dersin dedin mi ? yoksa olay geçmiş sezonda yaptıkları değil yapmadıkları mı dersin ? verdiğin örnek bu kadar saçma bi örnek ama yeter harbiden tamam Arda kral yeterki kalsın ben onu şakşaklarım !

08-09 Lincoln 21 asist 9 gol bu adam ertesi sezon Galatasaray'da oynar dersin dedin mi ? yoksa olay geçmiş sezonda yaptıkları değil yapmadıkları mı dersin ? verdiğin örnek bu kadar saçma bi örnek ama yeter harbiden tamam Arda kral yeterki kalsın ben onu şakşaklarım !

Lincoln'ün yaptıklarıyla Arda'nınkiler arasında hiçbir alaka yok. Ümitsiz dedim yahu, neyse sen devam et, herkes yoluna...

Lincoln lütfen geri dön, sen hatasızsın; biz hatalıyız.

Yakında OPUS LINCOLN cemiyetini kurmayı düşünüyorum. Bütün arkadaşları kutsuyorum şimdiden...

Hayır, Lincoln'ü bitirmeye çalışan zihniyete zamanında ortak oldunuz, şimdi de Arda'yı göndermeye çalışan zihniyete ortak oluyorsunuz, ben de bu çelişkiyi anlatıyorum. Şimdi de Lincoln'ün arkasından ağıtlar yakıyorsunuz, ileri de Arda'nın da arkasından yakarsınız.

Bu örgütün sloganı da budur;

"Kendinle çeliş ama Lincoln ile hayır!"

Arda Turan başlığında gerilere gidip bakarsan amacımın Arda'yı bitirmek olmadıgını ( ki bunu nasıl yaparım komik bi tabir :D ) tek bir yorumumla anlarsın söylediğim iki şey var Arda Galatasaray kaptanı olabilecek insan değil, ikincisi artık bize yararından çok zararı olur aynı şekilde kendisinede yurt dışında bizde oynadıgından çok daha iyi oynayabileceğini milli maçlarla lig maçlarına bakarak anlayabilirsiniz. Kaptanlık konusuna gelincede canımı sıkan başlıca iki şey Metin Oktay'ın ve Ali Sami Yen'nin ölüm yıl dönümlerinde gözükmeyen şahsın sağa sola açılışlara gitmesi vs... benden bu kadar artık sustum Arda Turan düşmanları yaratıp sonra avlayacagını sanan arkadaşa kolay gelsin !

Arda Turan başlığında gerilere gidip bakarsan amacımın Arda'yı bitirmek olmadıgını ( ki bunu nasıl yaparım komik bi tabir :D ) tek bir yorumumla anlarsın söylediğim iki şey var Arda Galatasaray kaptanı olabilecek insan değil, ikincisi artık bize yararından çok zararı olur aynı şekilde kendisinede yurt dışında bizde oynadıgından çok daha iyi oynayabileceğini milli maçlarla lig maçlarına bakarak anlayabilirsiniz. Kaptanlık konusuna gelincede canımı sıkan başlıca iki şey Metin Oktay'ın ve Ali Sami Yen'nin ölüm yıl dönümlerinde gözükmeyen şahsın sağa sola açılışlara gitmesi vs... benden bu kadar artık sustum Arda Turan düşmanları yaratıp sonra avlayacagını sanan arkadaşa kolay gelsin !

Bunlar seni ne ilgilendirir? İstediği yere gider, keyfi var bende kahyası mı olayım dedin?

Çıkıp ölümüne Galatasaray lıyım diyorsun ama GS taraftarının nefret ettiği adamında kankasısın.Devamlı emre yi öven demeçler yağlamalar.Nasıl Galatasaraylılık anlamadım gitti arkadas.Üstelik sen kaptansın GALATASARAY camiasını ve taraftarını temsil ediyorsun.

benim tek derdim bu,yanlış yapıyor.

Arda kadar Galatasaray'a hizmet etmemiş, bir maçı dahi canlı izlemeye cür'et göstermemiş bünyeler bu topiğe uğrarken, 3 kere düşünsün. ;)

Taraftara deniyor onlara dimi. Karsilik beklemeden Galatasarayli olanlar, hic bir maddi manevi cikari olmadan Galatasarayli olanlar. Onlara laf etmeden de bir kac kere düsünmek gerekiyor, cünkü hic bir sey almayan insanlarin ne verdiklerini tartismak kimseye düsmez.

Üst Alt