Üye Görüşü - Kimdir Bu Hayri Kozak? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Kimdir Bu Hayri Kozak?

Ben beni bileli camiada yaşanan her kaosun altından bu adam çıkar.Spor programlarına radyolara gazetelere röportajlar verir istisnasız herkesi yerin dibine sokar peki bu adamın bu derece ciddiye alınmasının sebebi nedir?Geçmişte Galatasaray'a ne gibi katkıları olmuştur?İstediği zaman yönetimi seçime zorlayacak kadar yıpratma gücünü bu adama kimler vermiştir?Ciddi şekilde merak ettiğim için soruyorum kimdir bu Hayri Kozak?

Son düzenleme:
Erdogan´i hic sevmeyen biri olarak, Kilicdaroglu gibi bir insandir Kozak.

2+2´ye 5 diyen, herseyi elestirmek icin yasayan, Galatasaray´a her dönem zarar veren bir insandir.

Galatasaray´a gram faydasi yoktur. Bütün kaoslarda basi ceken hainlerden biridir.

Öncelikle "Ünal Aysal Galatasaray üzerinden reklam yapıyor, prim sağlıyor" diyip, sonrasında da "Ünal Aysal başkanlığını göstersin forma sponsorumuz olsun katkıda bulunsun" şeklinde çelişkili, dengesiz açıklamalar yapacak kadar basit bir insan.

mehmet helvacı bundan daha merttir o kadar söyliyim... en azından ben başkan adayıyım diyip ortaya çıkıyor lafının arkasında duruyor... bu sadece eleştirir... eleştirileri de hep havadadır... son divan kurulunda olayı olağanüstü divanh toplantısına kadar götürmüştür... sonrada seçime gidemez ünel aysal başkan kalmalıdır deyiverir...

ama işte bizim divan kurulumuz böyle bişey... habis...

tipik bi türk, hersey yolunda gidince mutlu olmayan, ve illa bi zorunluk ile problem cikarmayi bilen adam. Hani baskan olsa dicem, onun icin caballiyor, adamin tek derdi polemik yaratmak.

Yoksa neden Faruk Süren kacti ? bunlar bildimiz icimizdeki irlandalilar.

öyle bi serefsiz insan dir ki, kendisi olanüstü kongreyi yaptirir, ünali zorunlukla istifaya davet ediyor böylece, ondan sonra da ocak ayina kadar kalsaydi diyor

Ben beni bileli camiada yaşanan her kaosun altından bu adam çıkar.Spor programlarına radyolara gazetelere röportajlar verir istisnasız herkesi yerin dibine sokar peki bu adamın bu derece ciddiye alınmasının sebebi nedir?Geçmişte Galatasaray'a ne gibi katkıları olmuştur?İstediği zaman yönetimi seçime zorlayacak kadar yıpratma gücünü bu adama kimler vermiştir?Ciddi şekilde merak ettiğim için soruyorum kimdir bu Hayri Kozak?

Bende aynı şeyleri İnan Kırac için düşünüyorum. Kim oluyor bu adamlar Galatasaray'ı kendi tapulu malı gibi görüyor.

Üst Alt