Üye Görüşü - Kimdir Bu Hayri Kozak? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Kimdir Bu Hayri Kozak?

Adam haklıymış ama üstat sabah 8 de bitmiş genel kurul olayları.
Bir önceki güne tamamen konuşmacıları koyacaksın - gelmek isteyen gelecek , takip etmek isteyen TV'den takip edecek.

Ertesi sabah belli saatler arasına oylama koyacaksın bitti gitti.

Boş kalabalıkta hep "düşünmüyordum ama konuşma kararı aldım şunu şunu duyunca"lar çıkıyor. Dünde heralde 60 küsürdan 30 u böyleydi.

Bir önceki güne tamamen konuşmacıları koyacaksın - gelmek isteyen gelecek , takip etmek isteyen TV'den takip edecek.

Ertesi sabah belli saatler arasına oylama koyacaksın bitti gitti.

Boş kalabalıkta hep "düşünmüyordum ama konuşma kararı aldım şunu şunu duyunca"lar çıkıyor. Dünde heralde 60 küsürdan 30 u böyleydi.
10 saat boş konuşmalar olmasaydı sabaha kadar sürmezdi gibi iki güne bölmekte sıkıntı bir gün gelen falan oluyor bence dijitalleşme olmalı artık konusunda da yazmıştım 2022 yılında hala bu şekilde 50 saatte oy at , say işlemi acayip gereksiz bir işlem markamıza yakışmadığını da düşünüyorum ek olarak.

10 saat boş konuşmalar olmasaydı sabaha kadar sürmezdi gibi iki güne bölmekte sıkıntı bir gün gelen falan oluyor bence dijitalleşme olmalı artık konusunda da yazmıştım 2022 yılında hala bu şekilde 50 saatte oy at , say işlemi acayip gereksiz bir işlem markamıza yakışmadığını da düşünüyorum ek olarak.
Oylamada bence çokta sıkıntı yok - eski ama kontrolü kolay mekanizma. He belli kıstaslar olabilir - sağlık sıkıntısı ya da yaşı olan adamı oraya kadar yormazsın bir şey üretirsinde boş konuları, gündemden uzak konuları Genel Kurul'da konuşmaları çok garibime gidiyor - sırf kalabalık var diye "yollarımı kararttınız" falan komik diyaloglar.

her ay yapılan toplantılarda nerede bu insanlar (hadi yurtdışından gelenleri anlarımda)

Üst Alt