Kinsey: "Galatasaray'ın İnanılmaz bir Taraftarı Var, İnsan Çok etkileniyor!"


Cevap: Kinsey:Galatasaray'ın İnanılmaz bir Taraftarı Var,İnsan Çok etkileniyor!sonra birde millet anti uA kesilir
 
Cevap: Kinsey: "Galatasaray'ın İnanılmaz bir Taraftarı Var,İnsan Çok etkileniyor!"Ama öyle deme,Sinan Erdem´den çok güzel çekirdek sesleri geliyor.:asd:
 
Cevap: Kinsey: "Galatasaray'ın İnanılmaz bir Taraftarı Var,İnsan Çok etkileniyor!"taraftar var barası yok 3 senedir adnans polats sagolsun
 
Cevap: Kinsey: "Galatasaray'ın İnanılmaz bir Taraftarı Var,İnsan Çok etkileniyor!"O anonsçuya rağmen laylaylomlar söylüyorlar :D

Fülker'in anonsçusu bizde olsa,Abdi İpekçi'yi o zaman hayal edin.
 
Cevap: Kinsey: "Galatasaray'ın İnanılmaz bir Taraftarı Var,İnsan Çok etkileniyor!"[video=youtube;NWofL98NG8U]https://www.youtube.com/watch?v=NWofL98NG8U[/video]Unutma, unutturma.
 
Cevap: Kinsey: "Galatasaray'ın İnanılmaz bir Taraftarı Var,İnsan Çok etkileniyor!"şimdi kardeşler bu videoya baksanız adam iyi söyledi diceniz ama bu video kesilmis adam devamında takım arkadaslarım ve ben kendi evimizdeki mactan deplasman macta daha cok zevk alıyoz diyor.
 
Cevap: Kinsey: "Galatasaray'ın İnanılmaz bir Taraftarı Var,İnsan Çok etkileniyor!"3 kere adını bir kere soyadını söylüyor. Hayatımda gördüğüm en dandik anonçu. Şu forumdan rastgele birini seç kesinlikle daha iyi yapar.Şu eziklerin anonsçusunun adı neydi ya,hastayım adama Dadadadamirrr Mrsi******:asd:Sinir oluyordum ama kıskanıyorum yahu,adam çok kral iş yapıyor yıllardır.
 
Cevap: Kinsey: "Galatasaray'ın İnanılmaz bir Taraftarı Var,İnsan Çok etkileniyor!"şimdi kardeşler bu videoya baksanız adam iyi söyledi diceniz ama bu video kesilmis adam devamında takım arkadaslarım ve ben kendi evimizdeki mactan deplasman macta daha cok zevk alıyoz diyor.Evet devamı böyle yani temiz papuç değil bu şeref yoksunu.
 
Cevap: Kinsey: "Galatasaray'ın İnanılmaz bir Taraftarı Var,İnsan Çok etkileniyor!"Şu eziklerin anonsçusunun adı neydi ya,hastayım adama Dadadadamirrr Mrsi******:asd:Sinir oluyordum ama kıskanıyorum yahu,adam çok kral iş yapıyor yıllardır.Ben de bilmiyorum adını ama çok iyi iş yapıyor adam.

Popopopopoopondexter vardı bir de. :D
 
Üst Alt