Kinsey: "Galatasaray'ın İnanılmaz bir Taraftarı Var, İnsan Çok etkileniyor!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kinsey: "Galatasaray'ın İnanılmaz bir Taraftarı Var, İnsan Çok etkileniyor!"

Cevap: Kinsey: "Galatasaray'ın İnanılmaz bir Taraftarı Var,İnsan Çok etkileniyor!"

Kinsey ya FB düsmani ilan edilir yada yalan haber derler. :asd:

Cevap: Kinsey: "Galatasaray'ın İnanılmaz bir Taraftarı Var,İnsan Çok etkileniyor!"

Yalçın Dümer ne iştir çözemedim yıllardır.Adam oyuncu mu gazeteci mi anonsçu mu duyumcu mu ne olduğu belli değil.her taşın altından çıkıyor adam.

Nazar değmesin,rehavet olmasın.Doğum günümde galibiyet istiyorum.

kinsey tam bir g.t oglanidir

saygilar

Adam övüyo diye taşımızsınız buraya da bildiğin giydiriyo alttan alttan. orda yenmek daha zevkli gibi seyler konuşuyo. biraz dikkat beyler! adamın yumruk falan geçmişi de var. unutmayın bunları. kardeşimizin yüzünü ne hale getirmişti!

Adam övüyo diye taşımızsınız buraya da bildiğin giydiriyo alttan alttan. orda yenmek daha zevkli gibi seyler konuşuyo. biraz dikkat beyler! adamın yumruk falan geçmişi de var. unutmayın bunları. kardeşimizin yüzünü ne hale getirmişti!

o yumruk olayında cok suc bulmuyorum,suclu olduğu tek şey yalnış kişiye vurması çünkğ kafasına sağlam bir yumruk yemişti o maçta

Üst Alt