Kiralık | Anıl Dilaver Samsunspor'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kiralık | Anıl Dilaver Samsunspor'da

Cevap: Anıl Dilaver Samsunspor'da

Emre'nin de acilen kiralanıp tecrübe kazanması, maç oynamayı öğrenmesi lazım, öyle 5 haftada bir kez oynamakla geliştiremez kendini. Anıl için de güzel olmuş, berkin de kiralanmalı üst düzey bir süper lig klübüne.

Cevap: Kiralık | Anıl Dilaver Samsunspor'da

Anıl'ın tecrübe kazanması için güzel bir olay..

Bizim açımızdan ise ; yerli bir forvet takviyesi ( Sercan) yapılmayacak ise yanlış bir hamle diye düşünüyorum..

son derece olumlu bir hamle , Anil Galatasaray'da kalici olacaksa once kendini kanitlamali

oyuncuların düzenli oaynacakları takımlara gitmesi daha iyi olur. ama forma bulamaycak takımlara kiralanmalarını anlamıyorum.bari sözleşmelere böyle şartlar konulsa.

Anıl Dilaver, 1 yıllığına Samsunspor'a kiralandı.

fft1mm1507291.jpg

Mustafaaam :sad007:

Yönetim çaktırmadan tüm gençlerimizi satıyor ama anıl hamlesi opsionsuzsa iyi bir hamle.1 sene oynayabileceği takımda tecrübe kazanır

Yerli bir forvetin alınacağını düşünüyorum bu hamleyle.

Boşlukları doldurun siz.

Mantıklı bir hamle.

Alt yapımız rezalet. Semih Kaya ve ben fazla bir ışık göremesem de Berkin Arslan dışında A takıma girecek adam göremiyorum şu anda.

Anıl da Emre Çolak ile aynı değerde benim gözümde.2-3 sene düzenli oynayabileceği bir takıma kiralayıp ne olacağını görmek lazım.Samsunspor yerine BA 1.Lig takımlarından bir tanesi seçilebilirdi.

anıla yakışan tek forma GS formasıdır.anıl hırsıyla yeteneğiyle ilk 11 de oynuycak kapasitede.ben olsam gözüm kapalı ilk 11de şans veririm. yaşı 20 .dilerim ilk devrede 8-10 gol atıp 2.devre geri döner.bank asyaya düşmeden karşılaşırlarsa feneri boş geçeğini de sanmam.(altyapıda atardı hep ).

anıl o konya maçından sonra nasıl bir daha oynatılmadı ben hayret ettim.

ayıptır lan

anıla yakışan tek forma GS formasıdır.anıl hırsıyla yeteneğiyle ilk 11 de oynuycak kapasitede.ben olsam gözüm kapalı ilk 11de şans veririm. yaşı 20 .dilerim ilk devrede 8-10 gol atıp 2.devre geri döner.bank asyaya düşmeden karşılaşırlarsa feneri boş geçeğini de sanmam.(altyapıda atardı hep ),
ben dün ne dedim sana arkadaşım istihbarat sağlam diye

Üst Alt