Kiralık Giden Oyuncularımızı Değerlendirme Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kiralık Giden Oyuncularımızı Değerlendirme Başlığı

Yöneticiler izin verir mi bilmiyorum oyuncu konuları ayrı ayrı mevcut ama toplu olarak sadece kiralık oyuncuların durumları ve geleceği hakkında yorum yapacağımız bir başlık hoş olur diye düşündüm.
Yasaksa veya gereksiz görülürse lağv edilebilir tabiki.

1681897453247.png
Mostafanın performansı tekrar yükseldi Nantes'da. Onların alacağını düşünüyorum. Opsiyon 5.750.000 - 15 Haziran'a kadar. Ön elemeye forvetsiz gireriz büyük ihtimal.(Gomis-Zaniolo-Barış vs oynar)
Cicaldau biraz olsun hırslı olsa katkı verebileceğini düşünüyorum ama yabancı sınırı serbest olsa dahi boşa yer işgal etmesini istemem umarım 4-5'e bir yere gönderebiliriz.
Morutanında dönmesini istemem Pisa alacaktır zaten.5.500.000 - 31 Mayıs.
Emre ve Taylan bonservisiyle birlikte verilmeli. Ordan toplam 1.000.000 gelir elde etsek harika olur.
Luyindama-Alpaslan-Oğulcan umarım postalanabilir herhangi bi takıma 1 sene sözleşmeleri kaldı.

Mustafa -> 3.5-4 civarına bi yere monteleyebiliriz
Cicaldau -> 2-2.5 max
Morutan -> Pisa alır gibi ama iskonto yaptırmağa uğraşırlar, belki başka biri ister İtalyden
PVA -> ztn gitti
Emre & Taylan -> Taylan belki yedek olarak dönebilir. Emre yedek de olamaz. Ama 2'sine de plaket vermek daha doğru olur. Sınır kalkarsa alacağmız 3-5 kuruştan olur ve beleşe yollarız.
Luyi -> Bilmiyorum
Alpaslan -> Eyüpte bile yedek sanırım bir klüp bulup kitlemek lazım
Oğulcan -> See above
Batuhan -> Potansiyeli olduğunu düşünmekteyim yine kiralanmak sureti ile tecrübe kazanması gerekir
Süleyman -> Teşekkür ederek yolları ayırmak gerekir
Atalay -> See above
I. Kaan -> 1. lige kira
Metehan -> See above
A.Samet & Berk -> Plaket

Mustafa -> nantes opsiyonu kullanmaz pazarlık yapar. Aldığımıza satarız herholf ama bir şekilde
Cicaldau -> kimse almaz. Ft sağ olsun
Morutan -> pisa opsiyonu kullanmaz pazarlık yapar. Opsiyonu vermiyorlarsa dursun. Y. Demir'i kiralayak bir yere
Emre & Taylan -> Taylan kalmalı. Kılınç deh
Luyi -> Bir diğer ft kazığı. Stopere 8.5 verilir mi yaw. Serdar aziz kalsa bile olurdu.
Alpaslan -> bu hala bizde mi yaw
Oğulcan -> bu da mı duruyor yow
Batuhan -> süper ligde kiraya devam
Süleyman -> deh
Atalay -> deh
I. Kaan -> pttye kira
Metehan -> pttye kira
A.Samet > deh
Berk -> deh

Baya bir vasat varmış. Resmen önceki yıllarda fenerle vasat yarısına girmişiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mustafa -> nantes opsiyonu kullanmaz pazarlık yapar. Aldığımıza satarız herholf ama bir şekilde
Cicaldau -> kimse almaz. Ft sağ olsun
Morutan -> pisa opsiyonu kullanmaz pazarlık yapar. Opsiyonu vermiyorlarsa dursun. Y. Demir'i kiralayak bir yere
Emre & Taylan -> Taylan kalmalı. Kılınç deh
Luyi -> Bir diğer ft kazığı. Stopere 8.5 verilir mi yaw. Serdar aziz kalsa bile olurdu.
Alpaslan -> bu hala bizde mi yaw
Oğulcan -> bu da mı duruyor yow
Batuhan -> süper ligde kiraya devam
Süleyman -> deh
Atalay -> deh
I. Kaan -> pttye kira
Metehan -> pttye kira
A.Samet > deh
Berk -> deh
Bütün bu oyuncular arasinda Taylanin kalmasini mi uygun buldun rdas shsjjs

AG, Taylan ve Kılınç' ın kendilerinde kalmasında ısrarcı olursa, Lamine Diack ile takas edilmelerini isterim. Özgüveni sezon başına göre müthiş yükseldi. Göbeğe en az iki adam lazım (Torreira giderse 3), bunlardan birinin uygun maliyetli ve potansiyel vaad eden biri olması çok yerinde olur. Tuzla' dan FB ye niye alındığıını, niye hemen gönderildiğini pek anlayan yok ama onlar ne yaptıklarını zaten bilmiyorlar!..

''Anadolu çöpleri'' ne girmişken, dünkü penaltıyı alan Yusuf Özdemir de yine takas pazarlıklarına dahil edilebilir gibi geldi bana.

Çok iddialı değilim bu gençler hakkında, fazla izleme şansım olmadı ama Erden Başkanıin sevdiğim yönlerinden biri de, transfer ettiği futbolcuların karakterlerine önem verip iyi araştırması...

Geçen sezonki ihtiyaçlar farklıydı. Takımda yeterince tecrübeli ve maliyetli oyuncu mevcut artık. Veteran çöplüğüne dönmek hata olur. Şenol Güneş' in bıraktığı BJK ve şu anki TS örnekleri ibret almak için yeterlidir...

Taylanı yine 6 no filan oynatmayı düşünüyorsak geri gelmesin daha, ön alanda değerlendirilmediği sürece fos.

Şu Morutan keşke olaydı ya. Yusuf ve bu harcanmış hem de kendileri tarafından harcanmış yetenek olarak geçecekler Galatasaray tarihine.

Ftnin çöplerinden kurtuluş yokmu bumerang gibi gönderiyon geri geliyo

Neyse en azından semih futbolu bıraktı geri dönemeyecek
Ayni bos mesajlari atmaktan sıkılmadın mı?

Fenerliler bu kadar Fatih Terim düşmani değil. FT ymıs biktim senin forumun enerjisini, aurasini dusuren mesajlarindan

Ne sohbetin sohbet ne bir futbol bilgin var. Mizah bilmezsin, kari atsam like atmazsin. Harbi seni yok sayma kararı aldim. Kupa kaldirilmis gunun sonunda böyle mesaj atilmaz.

Üst Alt