Kiralık Giden Oyuncularımızı Değerlendirme Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kiralık Giden Oyuncularımızı Değerlendirme Başlığı

Yabancıların kadroyu doldurması gerek. Ne yazık ki şu anki kadroya bakılınca hepsi gereksizmiş gibi duruyor. Mostafa giderken üzülmüştüm mesela iş görür yine bir şekilde diyordum ama çıta şu anda çok yukarıda.

Geri dönen 4-5 oyuncu var. Özellikle Rumenler ve Mohammed önemli. Bir de mitjso gitse çok iyi olur

Ayni bos mesajlari atmaktan sıkılmadın mı?

Fenerliler bu kadar Fatih Terim düşmani değil. FT ymıs biktim senin forumun enerjisini, aurasini dusuren mesajlarindan

Ne sohbetin sohbet ne bir futbol bilgin var. Mizah bilmezsin, kari atsam like atmazsin. Harbi seni yok sayma kararı aldim. Kupa kaldirilmis gunun sonunda böyle mesaj atilmaz.
Ne yapıp edip sitem dolu mesajında bile araya karı sikistirdin. Helal olsun

Ayni bos mesajlari atmaktan sıkılmadın mı?

Fenerliler bu kadar Fatih Terim düşmani değil. FT ymıs biktim senin forumun enerjisini, aurasini dusuren mesajlarindan

Ne sohbetin sohbet ne bir futbol bilgin var. Mizah bilmezsin, kari atsam like atmazsin. Harbi seni yok sayma kararı aldim. Kupa kaldirilmis gunun sonunda böyle mesaj atilmaz.

Geç olsun güç olmasın çok sevinirim dorukcum

Metehan neden o kadar az maça çıkmış? Eren, Mahmut ve Yiğit için fena bi sezon olmamış. Oğulcan gibi faydasız bir adam için iki camia birbirine girdi aklıma hâlâ almıyor bu durumu...

bunlar hocanın bildiği , denediği isimler.
12 oyuncunun en az yarısı kampa dahi getirilmemeli bir yerlere şutlanmalı.
Ekli dosyayı görüntüle 206071
Karnuçu, Babacan, Luyindama ve Luş'un kampa götürüleceğini sanmıyorum. Florya'daki ilk günlerde harikalar yaratmaları lazım. Antalyalı, Kılınç, Baltacı, Şen ve Balaban'ın da kesin olarak kamp göreceklerini düşünüyorum. Geriye kalan isimler tamamen teknik ekip takdiri.

Üst Alt