Kırmızı Koltukta Ozan Tokgöz! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Ozan Tokgöz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kırmızı Koltukta Ozan Tokgöz !

Ozan'ım canım ciğerim kanımın kanı , sana ne sorsam diye düşündüm taşındım , bir daha düşündüm , bu arada Alemdar'ın satışının etkisiyle 2 dublede rakı çaktım sonra düşünmeye devam ettim , yine düşündüm ,

senin hakkında bilmem gerek çoğu şeyi hatta birazda fazlasını bildiğimi , sorabileceğim bir kaç sorununda cevabını %99 tahmin ettiğimi sandığımı düşünerek soracak soru bulamadım .

Ama şu noktada ciddi manada merak ettiğim bir husus var, sormazsam çatlarım ,

Bana hangi hediyeyi aldın ?

:D

Sana sürekli Smirnoff alıp, kendim içiyorum.

senin durumu bir kerede olsa online görebilecekmiyim abi.??.aniden ve görünmeden gelip yazıyorsun korkuyorum valla ...:tiphat:

Zonguldak'ta hangi yıllar arasında kaldın?

Zonguldak'ta hangi okulda okudun?

Yiğit'le yüz yüze görüştün mü?

Burada mı tanıştınız?

Alemdar sosyalist bir muhafazakar olabilir mi?

Benim gibi alkolü bırakmak zorunda olsan ne yapardın?

Türkiye'de beğendiğin bir siyasetçi var mı?

TV izler misin izlersen ne izlersin?

Hangi parfümü kullanıyorsun?

En son okuduğun kitap ne?

Hangi gazeteleri, köşe yazarlarını yada yazarları takip ediyorsun?

Yiğit ve Şafak'ı tek kelime ile anlat deseler hangi kelimeleri kullanarak anlatırdın?

Senin orada bulunduğun yıllarda ben de, oradaydım sanırım :)

TED, lakin burslu okudum.

Yiğit’le burada tanıştık. Her şey bir kuponun oluşturulması esnasında başladı. Sonra bu günlere geldik.

Alemdar, farkına varmasa da, antikapitalist bir Müslüman. Aydınlanma yaşıyor. Zamanla kendisi de, bu duruma alışacak ve ‘’Allah, ekmek, özgürlük’’ şeklinde slogan atacak. ‘’Para’ya tapılmaz, Allah’a tapılır.’’ diye de ekleme yapabilir.

Bilmiyorum, Onu bırakmak durumunda kalırsam, düşünürüm. Şimdiden düşünüp, kendimi eleme ve kedere gark etmeyeyim.

Öyle bir şerefe mazhar olamadım.

Çok fazla televizyon izlediğim söylenemez. Maçları izliyorum sanırım :)

Kıyafet durumuna göre değişiyor. Tek tek saymayayım :)

Louis de Bernieres: ''Don Emmanuel’in Alt Tarafları’’

Şafak: Muzır Neşriyat

Yiğit: Can Dost

Ozan abi, soru soracak kişilerden biriyim de hep böyle zamanını beklemek istiyorum sormak istediklerime.

Çok artist ve cool olayım falan.:p

Şaka bir yana, cevapları keyifle okuyoruz, elbet soracak bir şeyler çıkarırız. Kolay gelsin.

Ozan abi, soru soracak kişilerden biriyim de hep böyle zamanını beklemek istiyorum sormak istediklerime.

Çok artist ve cool olayım falan.:p

Şaka bir yana, cevapları keyifle okuyoruz, elbet soracak bir şeyler çıkarırız. Kolay gelsin.

Tamam, anladım ben. Hemen sorunu cevaplayayım. Senin kitabın arka kapağını bildiğin üzere yazdık. Yani işin %75'i tamamlandı. Yakında biter. Rahat ol.

Süt hırsızı olarak anılmak seni rahatsız ediyor mu?

Doğduğun yer değil doyduğun yer sözüne katılıyormusun ? bu bağlamda Türk birinin beni Rodoslular doyuruyor ben artık Rodosluyum demesini doğru buluyormusun?

Yönetmenlik fırsatı geçse eline ve Konulu ***** bir film çekicek olsan forumdan kimi oynatmayı düşünürsün?

O zaman hayallerinden bahseder misin abi? Küçükken en büyük hayalin neydi? Şuan var mı bir hayalin?

Küçükken en büyük hayalim, Kaptan Nemo ile tanışmaktı. Kısmet değilmiş. Kaptan Yiğit'le tanıştık.

Nobeli kazanmak. Sırf ödülü ret etmek için. Yapacağım konuşma bile hazır :D

Bir de, senin ailemizin toktoru olacağın günleri hayal ediyorum :D

Ozan niye bana ısrarla Zaragoza forması hediye etmekten kaçıyorsun , yoksa sen beni hiç sevmedin mi?

Süt hırsızı olarak anılmak seni rahatsız ediyor mu?

Doğduğun yer değil doyduğun yer sözüne katılıyormusun ? bu bağlamda Türk birinin beni Rodoslular doyuruyor ben artık Rodosluyum demesini doğru buluyormusun?

Yönetmenlik fırsatı geçse eline ve Konulu ***** bir film çekicek olsan forumdan kimi oynatmayı düşünürsün?

Adamına göre değişir :D Sen anınca, iltifat gibi geliyor :D

O, kişinin kendi seçimi. Yargılamam ama yadırgarım. Lakin adama iftira atıyormuşsun gibi hissediyorum :D

Alemdar'ı oynatırım. Seni de, yardımcı erkek oyuncu rolünde kullanırım :D

Ozan abi koltukta sızıp kaldı sanırsam:ayatollah:

Böyle gereksiz kelime esprilerini yapmasak olmazdı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt