Kırmızı Koltukta Ozan Tokgöz! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Ozan Tokgöz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kırmızı Koltukta Ozan Tokgöz !

Tevfik Fikret sevdası nereden geliyor? Ozan Tokgöz bir İstanbul düşmanı mıdır?

Kısaca, ''Tarih-i Kadim'' diyeyim. Yoksa, uzun uzadıya anlatırsam, başlığın selameti açısından hayırlı olmaz :)

Ozan Tokgöz, İstibdat düşmanıdır. ''Sis''teki imgesel, İstanbul düşmanlığının da, tarafındadır :) Zulüm alanlarının adları değişir, lakin onlar her daim varlıklarını sürdürür.

Ev hayvanı olarak beslediğin sis gorilini bize anlatırmısın ilişkiniz nasıl goriller duygusal ilişki kurulabilen hayvanlar mı beslemek istiyen renkdaşlarımıza tavsiyelerin ipuçların nelerdir?

Ozan abi öncelikle merhaba.İlgin olup olmadığını bilmemekle beraber Sosyalizm hakkındaki düşüncelerini öğrenmek istiyorum.Bu ideolojiye alâka duyan birisi olarakta bir insan hem Sosyalist,hem de Müslüman bir şekilde hayatını idame ettirebilir mi sorusunu yöneltmek istiyorum.

Ozan abi öncelikle merhaba.İlgin olup olmadığını bilmemekle beraber Sosyalizm hakkındaki düşüncelerini öğrenmek istiyorum.Bu ideolojiye alâka duyan birisi olarakta bir insan hem Sosyalist,hem de Müslüman bir şekilde hayatını idame ettirebilir mi sorusunu yöneltmek istiyorum.

Sosyalizm Nazariyesi hakkındaki düşüncelerimi de, bu başlıkta ayrıntılı yazmam çok makul bir durum olmayacak. Zira çok geniş ve kapsamlı yazmam gerekir ki, bu da sıkıntı yaratır.

Ancak bu konuda özellikle, Mahmud Muhammed Talha'yı araştırmanı öneririm. İlgini çekecektir. Sonrasında tartışma platformunda bu konuyu uzun uzun seninle münazara edebiliriz.

Sol ve Sosyalizm kavramını sadece, ateizm temelli ele almak, katı politik tutum yanılgısıdır ve fahiş bir hatadır.

Kısaca, ''Tarih-i Kadim'' diyeyim. Yoksa, uzun uzadıya anlatırsam, başlığın selameti açısından hayırlı olmaz :)

Ozan Tokgöz, İstibdat düşmanıdır. ''Sis''teki imgesel, İstanbul düşmanlığının da, tarafındadır :) Zulüm alanlarının adları değişir, lakin onlar her daim varlıklarını sürdürür.

Çok ilginç, uzun uzadıya dinlemek isterdim de konu dağılır diyorsan başka zamana artık.

Futbol oynamayı sever misin? Mevkiin nedir?

Yani soru var da uzun. Senin hikayen nedir anlat diyecegim yaz yaz bitmez herhalde :)

Ev hayvanı olarak beslediğin sis gorilini bize anlatırmısın ilişkiniz nasıl goriller duygusal ilişki kurulabilen hayvanlar mı beslemek istiyen renkdaşlarımıza tavsiyelerin ipuçların nelerdir?

''Sis Gorili'' eşi menendi olmayan bir yaratıktır. Özel bir yaratıktır. Herkesin beslemesini salık vermem.

Evvela çok agresifler. Ani tepkiler verebiliyorlar. Besleyecekseniz 1 aylıkken falan almanız gerekir ki, sözünüz geçsin. Yoksa hayatınıza kara bir sis gibi çökerler.

Fena derecede, Fenerbahçe düşmanlıkları vardır. Gorilinizi Kadıköy'e sene de en az bir kere salmazsanız. Bazı aktivitelerini yerine getiremez ki, bu da ayrınca sorun teşkil eder.

O yüzden beslemeye karar vermeden önce etraflıca düşünün derim.

Çok ilginç, uzun uzadıya dinlemek isterdim de konu dağılır diyorsan başka zamana artık.

Futbol oynamayı sever misin? Mevkiin nedir?

Bunu da, uzun uzadıya tartışma platformunda konuşuruz abim :) Ben de memnun olurum, böyle bir sohbetten :)

Futbol oynamayı sever miyim ? Severim. Ama tam bir kazmayım :D Futbol kariyerim yaklaşık bir dakika sürdü. Stoper olarak, rakip takım forvetini, biçip gördüğüm kırmızı kart, şeref nişanemdir.

Ama iyi bir basketbolcuydum :)

Gözümden kaçmıştır ortağım. Sana uzanan elleri bizzat kendim kırarım, bilmez misin ?

Gözümsün Ortağım...:)

Şimdi anlat hele...?

Yiğit Can Kaplan,Sertaç M.Kılıç Bersan Çakar ve Alemdar İbaret nedir senin için forumda...

Reklam yapıyor araya şunlarıda serpiştiriyorum ki mevzuyu millet çakmasın...

Harikulade kalemin ve dizelerinle bir yorumlarmısın bizleri...

Neyiz Neciyiz Senin gözünde Ne yapar Ne ederiz ve Nereye doğru yol alırız...?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt