Kırmızı Koltukta Özgür Aslan! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Özgür Aslan!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kırmızı Koltukta Özgür Kızılaslan !

senin forum'a üye oldugun ilk zamanlarinda, yorumlarin cok gözüme takilmisti. fikirlerimiz baya uyusuyordu. :)

ayrica bu avatardaki sahis benim gözümde seninle özdeslesmis. bence onun resimlerinden vazgecme :)

soruma gelmek gerekirse: gscimbom ile tanisman nasil gerceklesti?

İlk tecrübeli üye olduğum zaman baya konuşmuştuk seninle hatırlıyorum. :) Introduction to TÜ olmak tadında.

Bu arada avatar konusunda ilginçtir, özel mesaj atan bile oldu, kim olduğunu konusunda. Kendisi Matthew Perry, meşhur Friends dizisindeki Chandler Bing. Dizideki karakteri bana çok benzediği için foruma üye olduğumda kullandığım Baros avatarından sonra buna geçtim.

GSC ile tanışmam...Önceden de soru gelmişti hep kısaca kısaca geçtim ama detaylı anlatayım hadi (baya hikayesi var)

(hikaye anlatıyorum beyler toplanın)

İsim vermeyeyim bir başka Galatasaray forumunda yazıyordum ama aktif değildi sıkılıyordum. Orada bir "abi" vardı duyum veren. Ünlü bir orta saha oyuncusu ile anlaştık demişti. Arsenal'li hani :) Baya olay olmuştu biz de saf saf bekliyoruz umutla sonra olmadı tabii. O sırada foruma bazı üyeler geldi ve dalga geçmeye başladılar. Hatta üyelerden biriyle ağız dalaşına girdiğimi hatırlıyorum (büyük ihtimalle Sergen Zeren'di sonradan anladığım :))

Gscimbom diye bir forumdan bahsettiler. Ben de bunlar nereden gelmiş diye bakmaya geldim. Transfer Nöbeti başlığı vardı uuu nasıl akıyor. takip ediyorum. Ulan müthiş muhabbet, geyik hepsi üst noktada. 1.5 ay üye olmadan takip ettim ki kim nedir, forum klişeleri nedir iyice öğrenelim sazan durumuna düşmeyelim. Sonra üye oldum, transfer dönemi bitince de gittim.

Transfer dönemi bittikten 2-3 ay sonra maç başlıklarını takip etmek için döndüm. Ufak ufak yazıyordum ama çok aktif değildim. O ara transfer dönemi tekrar aktif olarak döndüm. Bitti bu defa gitmedim. Kaldıkça işin asıl tadının transfer dönemi sonrası olduğunu gördüm.

Ama daha önce de dedim, tekrar da ederim. Henüz üye değilken dahi, bir adam vardı, sırf onun yazılarını takip etmek için sayfa sayfa gezerdim. Javier Bardem avatarı vardı o zaman. Şimdi kendisi ile birlikte forum yönetimdeyiz. Bana müthiş adamlar varmış bu forumda, üye olmam gerekli düşüncesini veren kişi Hayri Cund'dur. Yalan yok :)

eskiden bende bir gs forum da kisa süre üyeydim. seninde tarif ettigin gibi, cok aktif degillerdi ve satte 1-2 entry girerlerdi. ondan sonra google'den gs forumu aradim ve gscimbom en fazla gözüme hos gelen forumdu. ama okadar cok kisi vardi ki, gözüm korktu acikcasi. ama seninde dedigin gibi, müthis bir ortam vardi, espriler havada ucusuyordu. hele ozamanlar BAM cok meshurdu, gecelerce kendi kendime kahkahalar attigimi hatirliyorum :asd:

peki sana bir soru daha. zor bir soru ama, hazirlikli ol. bu soruyu sorunca, bence kimse gercek samimi cevap vermez. ama ben yinede sormak istiyorum:

bu hayatta tek bir dilegin olsa, bunun da gerceklesecegini bilsen, ne dilerdin?

Gerçekten samimi mi, dünya barışı, herkes eşit olsun, kimse üzülmesin vs vs geç bunları.

Sınırsız para isterim, sınırsız. Ama sağlık falan demeyin en olmadı klonlama araştırmalarına 1 trilyon euro bütçe aktarır kendimi klonlarım.

Para mühim :) Yalan yok.

Gerçekten samimi mi, dünya barışı, herkes eşit olsun, kimse üzülmesin vs vs geç bunları.

Sınırsız para isterim, sınırsız. Ama sağlık falan demeyin en olmadı klonlama araştırmalarına 1 trilyon euro bütçe aktarır kendimi klonlarım.

Para mühim :) Yalan yok.

para mutlu yapmaz derler ama para da bir mutluluk sebebi. saglik paradan önce gelir de denebilir ama paran olursa sagligini da satin aliyorsun. örnegin ibrahim tatlises kafasindan vuruldu ama adam yine de neredeyse tamamen iyilesti. paranin gücü olmasa iyilesebilir miydi? tabiki hayir.

samimi cevabin icin tesekkürler. :)

Tertipli,düzenli,başarılı bir üyesin başarıların daim olsun.(Öğretmenler karne zamanı yazar ya öğrencilerine):)

Sorulara geçelim

1.Ofsayt nedir?

2.Ronaldinhomu,Messimi,Ronaldomu?

3.Neden messi?:D

4.Bu üçünü istiyorum

Tertipli,düzenli,başarılı bir üyesin başarıların daim olsun.(Öğretmenler karne zamanı yazar ya öğrencilerine):)

Sorulara geçelim

1.Ofsayt nedir?

2.Ronaldinhomu,Messimi,Ronaldomu?

3.Neden messi?:D

4.Bu üçünü istiyorum

1- Top ayaktan çıktığı anda topun sahibi olan takımın ileri uçtaki oyuncusu ile rakip kale arasında rakip takımdan 2'den az oyuncu bulunma durumu. (kaleci'den dolayı, kaleci de topun gerisinde ise son oyuncu kaleci olarak değerlendirilir)

2- C. Ronaldo>Messi>Roni...bunların üçünün toplamı < Brezilyalı Ronaldo, o da < Zidane

3- Neden Messi, Cristiano'nun altında olarak alıyorum soruyu. Üstüne çıkamaz değil. Ama ben kişisel olarak Messi'yi farklı takım ve liglerde görmeden Ronaldo'nun üstüne koyamam. Gitsin o da ne bileyim United'a, Chelsea'ye, Milan'a falan. Ondan sonra bakarız.

4- Siz 3 isteyin biz 4 verelim. random trivia bilgi: kediler doğuştan hipermetroptur. (2-3 numara arası).

Var mıdır bir kahramanlık hikayen?Yok otobüs küçük çocuğu ezerken uçarak ittiğin,balkondan atlayan çocuğu zemine düşerken kucakladığın zaman oldu mu?(Sorulduysa affola)

Var mıdır bir kahramanlık hikayen?Yok otobüs küçük çocuğu ezerken uçarak ittiğin,balkondan atlayan çocuğu zemine düşerken kucakladığın zaman oldu mu?(Sorulduysa affola)

Öyle örnekler vermişsin ki kendimi ezik hissettim. Üst raftan ayakkabı kutusunu almaya çalışırken boyu her şeyi devirmek üzere olan görevli kadını kurtardım kutuları tutarak sayılmaz mı :( Bir de eski evin yanındaki supermarkette pedleri nedense aşırı yüksek bir yere koymuşlardı. Ben gittiğim zaman baya dağıtım yapıyordum. O da sayılabilir. (gerçekten halk ozanları adıma şarkılar yazabilir)

koltuktan kalkmayi dusuyon mu?

Sahibi mi gelecek, hayırdır :)

Öyle örnekler vermişsin ki kendimi ezik hissettim. Üst raftan ayakkabı kutusunu almaya çalışırken boyu her şeyi devirmek üzere olan görevli kadını kurtardım kutuları tutarak sayılmaz mı :( Bir de eski evin yanındaki supermarkette pedleri nedense aşırı yüksek bir yere koymuşlardı. Ben gittiğim zaman baya dağıtım yapıyordum. O da sayılabilir. (gerçekten halk ozanları adıma şarkılar yazabilir)

Bunlarda yeter tabii ki.Bi imza versen abi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt