Kırmızı Koltukta Özgür Aslan! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Özgür Aslan!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kırmızı Koltukta Özgür Kızılaslan !

Jubilesini yapmis futbloculardan hangilerinin Galatasaray formasi giymis olmasini isterdin? Yerli de olabilir, yabanci da.

Tabii ki şu anda aktif bütün oyuncuları cebinden çıkartacak Ronaldo & Zidane ikilisi.

Forumda kısa sürede bu kadar sevilen bi isim olmanı neye bağlıyorsun ve çok klasik ama benim hakkımda ne düşünüyorsun ? :D

Öyle bir durumun olduğunu yeni yeni fark ediyorum, buna cevap verecek ben değil, sizler olmalısınız.

Sen de iyisin iyi, ne diyeyim olum (olum dedim pardon) :) Çağlar'lar genel olarak iyi zaten.

Forumda en çok sevdiğin kişi? Sadece bir isim.. (politik cevap olmazsa sevinirim)

Soruya bak şimdi. :) Bir de tek isim isteniyor. Kampa gidersen kimleri alırsın sorusu vardı orada baya isim saymıştım :)

Öncelikle forumdan kimseyi gerçek hayattan tanımıyorum, sonuçta buradan yazarak bir yere kadar. Tabii ki forum yöneticileri ile daha fazla temas halinde olduğum için onlarla samimiyetim daha fazla oluyor. Bu tamamen "beraber zaman geçirmeyle" ilgili bir şey.

Soruyu şöyle değiştireyim o yukarıdaki kamp sorusu olsun, tek kişiyi almama izin olsun. Taner Çevik diyeyim ben de, bir de portable dvd player ve bolca batarya-pil falan verin bize. İzleyip izleyip muhabbet edelim :)

Her konuda ne kadar açıksam, yemek konusunda o kadar tutucu ve yeni şeylere kapalıydım.

Bilmem dolayısı ile Chinese food, eğer farkında olmadan yediysem ve sevdiysem bilemem, tavuklu şeyleri var mı? Tavuk her türlü iyidir.

Hayır, hep duydum hiç oynamadım :) WC3 motoru üzerine bir oyun sanırım ama oyun mu mod mu eklenti mi tam detayını bilmiyorum ve bu kadar sevilmesine sebep nedir?

WC3 motoru üzerine bir harita. Bence en güzel yanı oyunların maksimum bir saat sürüyor olması, 2 oyun at çık mesela. Ama Wow öyle değil sen daha iyi bilirsin ki. Strateji, kafayı kullanma el becerisi falan gerektiriyor grafikler de komik,karşılıklı atışmalar, arkadaşlarla muhabbetler skype falan eğlenceli yani:) Gerçi son kısım wow için daha geçerli ama olsun.

Hangi ulkelerde bulundun? Hangi ulkeleri veya sehirleri gormek istiyorsun?

İlkokul bittiğinde o başlarda anlattığım okulumuz farklı gezi seçenekleri sunmuştu, gitmedim sonra pişman oldum. Norveç falan vardı. Norveç-İsveç civarları içimde kaldı. İyice kuzey yani. Keza St. Petersburg demiştim daha önce. Minnesota tarzı, Kanada civarı olabilir.

O değil şimdi fark ettim ne soğuk meraklısı adammışım.

İlkokul bittiğinde o başlarda anlattığım okulumuz farklı gezi seçenekleri sunmuştu, gitmedim sonra pişman oldum. Norveç falan vardı. Norveç-İsveç civarları içimde kaldı. İyice kuzey yani. Keza St. Petersburg demiştim daha önce. Minnesota tarzı, Kanada civarı olabilir.

O değil şimdi fark ettim ne soğuk meraklısı adammışım.

Kizlari da guzel oluyor bu soguk memleketlerin. :)

Kolay Gelsin... Nice Yıllara ..Benim Sorum ;

fffffffffffffffma2rx4.png

Galatasaray disinda seyretmekten zevk aldigin Türk takimi var mi ? :)

Amrabat'lı Kayseri, Sivasspor bu sezon için tabii bunlar.

Hangi liseyi bitirdin?

Nilüfer Milli Piyango Anadolu Lisesi (Bursa)

sayısal mı sözel mi eşit ağırlık mı dil mi ?

Ben sayısalcıydım ama eşit ağırlık seçseydim diye hep üzülmüşümdür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt