Kırmızı Koltukta Şebnem Başaran ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Şebnem Başaran !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kırmızı Koltukta Şebnem Başaran !

Dean mi yürekli? :asd:

Al :D

[video=youtube;SE9mR470fFI]https://www.youtube.com/watch?v=SE9mR470fFI[/video]

:asd: Bu bölüme gelmedim henüz.:D :asd: 30 sn'lik yerle kandıramazsın beni, adam karizma bir kere. Ayrıca Sam'i paso kurtarıyor, adam ruhunu sattı lan.:( Dean kraldır, reisdir. Bunu daha detaylı irdeleriz tecrübeli şeysinde.:D Şimdi birkaç bölüm izleyip kendime geleyim:D

:asd: Bu bölüme gelmedim henüz.:D :asd: 30 sn'lik yerle kandıramazsın beni, adam karizma bir kere. Ayrıca Sam'i paso kurtarıyor, adam ruhunu sattı lan.:( Dean kraldır, reisdir. Bunu daha detaylı irdeleriz tecrübeli şeysinde.:D Şimdi birkaç bölüm izleyip kendime geleyim:D

:D Bambaşka bişey var zaten o bölümde neyse spoiler vermeyeyim,hemde konu dağılmasın :D

@Şebnem

Eee daha daha nasılsın? :asd: :D

:D Bambaşka bişey var zaten o bölümde neyse spoiler vermeyeyim,hemde konu dağılmasın :D

@Şebnem

Eee daha daha nasılsın? :asd: :D

Şansa bakki tam onu sen söyledikten sonra kaldığım yerden devam ettim ve o bölüme denk geldim. Demek ki içine doğmuş senin.:asd: En son zaman döngüsü bölümünde böyle eğlenmiştim ama bu daha iyiydi.:D

Sebo reis bize çok zayıfın diyordun anca kanepeye sığmıssın buna ne diceksin peki ? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt