Kitap Okuma Hedefleri | Kitap Tavsiyeleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
And quite flows the don tavsiye ederim Nobel edebiyat ödüllüdür don nehri gibi akar gider hiç sıkılmaz ve inanılmaz bilgilenirsiniz

Şu finaller ve bütünlemeleri bir atlatayım da Yuval Noah Harari 'nin Homo Deus kitabıyla 2020 kitap okuma serüvenine başlamayı planlıyorum

alınacak listemde uzun süredir duran bir kitap vardı tavsiye ederim reyz.

Şevket Süreyya Aydemir - Suyu Arayan Adam

Konusu: Bu kitap, ilkokul öğretmeni olarak yetişmek üzereyken, Birinci Dünya Harbinde savaşa katılan ve sonra Büyük Turan'ı kurmak yolunda Kafkas, Hazer ülkelerine koşan bir Türk gencinin hikayesidir.

Ben daha çok klasikleri okumayı seviyorum ya.

Saatleri ayarlama enstitüsü, ben ilk bunu okuyacağım.Okumadıysan daha önce beraber başlayalım 2020'ye.
Bir dönem başladım ama devam ettiremedim. İlk fırsatta okuyacağım onu ama şimdi onunla başlamayayım diyorum.

Kitaptan diziye hep sevdiğim şeyleri sevip bu kadar bana ters gitmen de ilginçmiş üstat az önce Yasin’le kitabı konuştuk hartın
Senle anlaşamadığımız konu insanlara yaklaşımındı zaten böyle konular üzerinden çıkmadı yani. Oldum olası tarihe aşırı bir ilgim var. Paşanın adı benim lisede lakabımdı Almancılıktan. Hart'ın kitabı okuduğum en doyurucu kitap. Selçuk Uygur çevirisi çok başarılı.

Senle anlaşamadığımız konu insanlara yaklaşımındı zaten böyle konular üzerinden çıkmadı yani. Oldum olası tarihe aşırı bir ilgim var. Paşanın adı benim lisede lakabımdı Almancılıktan. Hart'ın kitabı okuduğum en doyurucu kitap. Selçuk Uygur çevirisi çok başarılı.
Bendeki ilk Türkçe çeviri emekli asker Mehmet Tanju akadın sadece onu okudum ama gayet iyiydi duruyor hala ama 17 sene olmuş okuyalı akadı bilir misin nadir askeri tarihçilerimizdendir?

Üst Alt