Kitap Önerileri

Mahir Koç

Malı Arap Faik'ten alıyorduk
GalataSarayı Efendileri

Halis Akgün

Aslan Üye
klasik öneriler olacak belki ;

yüzbaşının kızı,kürk mantolu madonna ve mustafa kemal (y.özdil) son 1 ayda su gibi bittiler okumayanlara kesinlikle tavsiyemdir..

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
klasik öneriler olacak belki ;

yüzbaşının kızı,kürk mantolu madonna ve mustafa kemal (y.özdil) son 1 ayda su gibi bittiler okumayanlara kesinlikle tavsiyemdir..
sabahlari otobüsteyken okudum üstat ama kaynak falan hic yok kitabin sonunda, yalan olmasin 2 hafta sürmedi güzel yazmis ama kaynak görmek isterdim kitabin sonunda

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
livanelinin 2 kitabı var da dokunmadım orhana girmedim
diğer ikisini okudum
livaneliden biri huzursuzluk ise o süper kitap, cok begendim gercekten etkileyici bir kitapti. begendigin kitaplar olunca dizi sahnesi olarak hayal ediyorsun bazi oyunculari o sahnelerde. cok ilginc. son ada ve mutluluk da öyle duruyor ama epey bi kitap stokladim bos zamanim cok oldugunda baslayacagim bunlara da.

Ünsal Vardar

Moderator
Yönetici
Moderatör
livaneliden biri huzursuzluk ise o süper kitap, cok begendim gercekten etkileyici bir kitapti. begendigin kitaplar olunca dizi sahnesi olarak hayal ediyorsun bazi oyunculari o sahnelerde. cok ilginc. son ada ve mutluluk da öyle duruyor ama epey bi kitap stokladim bos zamanim cok oldugunda baslayacagim bunlara da.
biri serenad biri kardeşimin hikayesi

o kitabı da öven çoktu eldekiler bitince alırım (y)

Hakan Saygılı

Tecrübeli Üye
Livaneli'nin kardeşimin hikayesi de güzeldir...

Ben kitap önereyim : 7 Aşk Dakikası .. bu kitap etki altına alıyor resmen insanı.. Özellikle hukuk bölümündeki öğrencilerin okumasını tavsiye ederim.

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Livaneli'nin kardeşimin hikayesi de güzeldir...

Ben kitap önereyim : 7 Aşk Dakikası .. bu kitap etki altına alıyor resmen insanı.. Özellikle hukuk bölümündeki öğrencilerin okumasını tavsiye ederim.
simdi baktim ama kitapyurdunda pek yok gibi. sanirim biraz müstehcen bir kitap.

Üst Alt