Kitap Önerileri - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kitap Önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bellemezsen adam değilsin
uğur güzel
bekliyoruz
Eyvallah renktaş o zaman senin vesilenle üçüncü paylaşımımı da yapayım sen tut narin ceylanı (tövbe estağfurullah teşbihte olsa);

AND QUIET FLOWS THE DON

Sholokhov reisten okuyun okutun ukrayna iç savaşını anlamak, kozaklarla ne kadar ortak yönümüz olduğunu görmek isteyenler için eşsiz bir kaynaktır, hürmetler...

arkadaşlar
siyasi kitap önerinizi alırım
en son soner yalçın kayıp sicil
yılmaz özdil beraber yürüttük okudum
tşk çabuk sipariş verecem

bbcc386c8f63b00eea7c60d0a18131d8.jpg

sent via GSC

2001 yılının politik gelişmelerini. Ak Parti’nin iktidara geliş sürecini. Türkiye’de neler yaşandı da insanlar 6 aylık partiyi iktidara getirdi vs. Bu en çarpıcı örnek diye bunu söyledim.

Özetle biz “eski Türkiye’de” neler yapıyor nasıl yaşıyorduk onu anlatıyor. O yılları hatırlayacak yaştaysanız ekstra çok keyif alırsınız.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2001 yılının politik gelişmelerini. Ak Parti’nin iktidara geliş sürecini. Türkiye’de neler yaşandı da insanlar 6 aylık partiyi iktidara getirdi vs. Bu en çarpıcı örnek diye bunu söyledim.

Özetle biz “eski Türkiye’de” neler yapıyor nasıl yaşıyorduk onu anlatıyor. O yılları hatırlayacak yaştaysanız ekstra çok keyif alırsınız.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bira içerken gidecek bir siyasi kitap mı yoksa başka var mı?

Pek tutulmayacağını bilsemde, böyle bir başlık açmanın gerektiğini düşündüm

Önereceğim kitaplar, Amin Maalouf'tan Semerkant

Aynı dönemde yaşamış, 3 büyük kişinin hayatlarını anlatır. Selçuklu'nun veziri, devlet kitabını yazmış Nizam-ül Mülk, dönemin ve dünyanın ilk terörist grubunu oluşturan, Hasan Sabbah, ve kitabımızın baş karakteri, ünlü astrolog Ömer Hayyam..

Sürükleyici bir kitaptır, tarafımdan önerilir.

7871715_0.jpg
Gayet de tutulmuş halbuki...Önyargılı olmak iyi değil üstat...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt