Kıyamet Anı Çok Etkileyici Muhammad Abdul Jabbar Sesinden


[video=youtube;0wR-JDqmZok]https://www.youtube.com/watch?v=0wR-JDqmZok&list=LLireexNhqAUvss_Pb_QLlZQ&index=5[/video]
gerçekten etkileyici
 
Cevap: Kıyamet Anı Çok Etkileyici Muhammad Abdul Jabbar SesindenKıyamet 2012 ye girerken mi kopacaktı yoksa 2012 sonunda mı ? :asd:
 
Cevap: Kıyamet Anı Çok Etkileyici Muhammad Abdul Jabbar SesindenPöfff :ays::ays::ays::ays::ays::ays::ays::ays::ays:
 
Cevap: Kıyamet Anı Çok Etkileyici Muhammad Abdul Jabbar SesindenAllah, kıyamette yapacağı konuşmaları tek tek söylemiş sanki bu hadisi yazanlaraöyle şeyler söylemiş ki bildiğiniz dünyaya hükmeden bir kralın egosundaymış gibi.yazık ya bu arapoğullarına acıyorum.
 
Cevap: Kıyamet Anı Çok Etkileyici Muhammad Abdul Jabbar SesindenAllah, kıyamette yapacağı konuşmaları tek tek söylemiş sanki bu hadisi yazanlaraöyle şeyler söylemiş ki bildiğiniz dünyaya hükmeden bir kralın egosundaymış gibi.yazık ya bu arapoğullarına acıyorum.Hadis değil bahsettikleri...

Ayet...

Ayetle Hadis'i ayıramıyorsanız...

Bir bilene danışınız derim...
 
Cevap: Kıyamet Anı Çok Etkileyici Muhammad Abdul Jabbar SesindenHadis değil bahsettikleri...

Ayet...

Ayetle Hadis'i ayıramıyorsanız...

Bir bilene danışınız derim...o zaman videoyu tekrar izleyip okumayı doğru bilip bilmediğinizi iyice öğrenin.bi arapoğlunun hadisinden bahsediyor videonun bir kısmında ve son derece gülünç.
 
Cevap: Kıyamet Anı Çok Etkileyici Muhammad Abdul Jabbar SesindenKonu yavaş yavaş, emin adımlarla dine doğru geliyor. Eyvahlar olsun :ays::ays::ays:
 
Üst Alt