Kız İsimleri Tavsiyesi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kız İsimleri Tavsiyesi

Cevap: Kız İsimleri Tavsiyesi

Saliha veya Gizem.

Gizem 4 yıl sevgilim olan kızın ismiydi. Çok sevmiştim kahpelik yaptı gitti.

Saliha'da 2 yıldır peşinden koştuğum artık tükenme noktasına geldiğim güzel kızın ismi :)

caner :haha: :haha: :haha:

Anlamayanlar çıkar şimdi espri la. Şikecilerde var ya bitane kız takliti yapıyor ondan dedim.

kardeşim ne isim koyarsan koy ama isim koyarken sadece çocuğunun bebekliğini yada yada 10-15 yaşındaki halini düşünme. o çocuk o ismi Allah ömür verirse 70-80 yıl üzerinde taşıyacak. X teyze yada Y amca olacak o durumu da göz önüne al. marjinal isimler çocuk küçükken herkese sempatik gelebiliyor ama yaşı büyüdükçe bi acayip duruyor sanki insan üzerinde. yani bence böyle karar senin. saygı sonsuz :)

kardeşim ne isim koyarsan koy ama isim koyarken sadece çocuğunun bebekliğini yada yada 10-15 yaşındaki halini düşünme. o çocuk o ismi Allah ömür verirse 70-80 yıl üzerinde taşıyacak. X teyze yada Y amca olacak o durumu da göz önüne al. marjinal isimler çocuk küçükken herkese sempatik gelebiliyor ama yaşı büyüdükçe bi acayip duruyor sanki insan üzerinde. yani bence böyle karar senin. saygı sonsuz :)

aynen la

demirhan dede... eda nine ezgi nine gitmiyor harbi :D

Aden, Allahın oturduğu saf altından yapılmış en güzel ve en yüce mertebedeki 8. cennetin adıdır

Bence şahane bi isim

Sv: Kız İsimleri Tavsiyesi

Allah simdiden anali babali buyutmeyi, hayirli bi evlat olmasini nasip eylesin..

isim olarak..

Ipek, Beren, Inci, Pelin, Sila

Pek beğenmesem de bunlar senin bana tavsiyelerin :D

Bence

Ela, Ece, Dila gibi güzel isimler olabilir :)

Sendt fra min GT-I9300 med Tapatalk2

Anlamına bakmak için kopyaladım o kadar dini bilgim yok

Dini bilginin olup olmamasıyla alakalı değil ki bu durum. Yaratıcı oturmaz, yaratıcı bi mekanda bulunamaz. Bunları yaparsa zaten ya yaratıcı olmaz yada en fazla mitolojik filmlerde boy gösterir. :)

Neyse konuyu dağıtmayalım.

İrem, Elif, Leyla, Kardelen sevdiğim kız isimleri. :)

Üst Alt