Kız İsimleri Tavsiyesi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kız İsimleri Tavsiyesi

kıza takarsan kız ismi olur aslında kız ismi erkek ismi diye birsey yoktur beratı kıza koy kız ismi olur yada ugur de kıza kız ismi olur yıllar once sekillendirmisler bunları lakin sosyolojik acıdan pek bi farkı yoktur turkiyedeki egitim sistemi de bunu tetikler danimarkada boyle birsey yok. isteyen istedigi seyi yapıyor danimarkadan kredi cekersem daha cok param olur. turkiyede boyle birsey yok. amca var bitane turk amca onla muhabbet ediyoz bayramdan dolayı gitti. bildigim kadarıyla turkiyede danimarkaya gore sadece nutella ve alkol pahalı onun dısında hersey danimarkada daha pahalı danimarkanın kızları guzeller.esekleri iyi degildir. uyku duzenim de bozuldu bu aralar hafta sonu olunca uyku duzenim tamamen bozuluyor hamza hocam

Bence de kesin uyku duzeniyle alakali :)

Asmissin hocam.

Cevap: Kız İsimleri Tavsiyesi

Abi kaba, insanların söylemekte zorlanacağı bir isimden uzak dur kesinlikle. Sakın pek kullanılmıyor, ilginç diye o tür isimler koyma. Söylenişi ağza hoş gelen, kısa bir isim her türlü makuldur bence. Önerilimi yaptım ben ama son yorumum da bu yönde.

Tamamdır mesajı düzenleyip gerekeni yaptım arkadaşlar hoş olmayan bir şey vardı orada.

Burda ki insanlar çok değişmiş. Eskisi gibi sıcak ve seviyeli değiller bura. Onların yerlerini seviyesizler almış.

Üst Alt