Kızıma İsim Arıyoruz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kızıma İsim Arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kızıma İsim Arıyoruz

Allah analı babalı büyütsün renkdaş.

Ben olsam 2 isimli bişey koyardım. Mesela Hafize Nur gibi. Ben bu ismi düşünüyorum da :D

Bilge Su, Çiğdem Nur, Bilge Nur, Nisa Nur, Bengi Su vs uzar gider.

Allah ananı babalı büyütsün ilk olarak

BEnim favori isimlerim

Selin,Ülkü,Tomris

3 ününde çok güzel anlamları var

Tomris ayreten kahraman kadınlarımızdandır

ALLAH analı,babalı büyütsün

Elçin,Berre,Ecrin,Nehir,Mina benim sevdiğim isimler.

Allah analı babalı büyütsün

İsimi bilmemde şanslı adamsın vesselam

Kız babası olarak şunu sölim,dünyada kız çocuğu sahibi olmak kadar güzel bi duygu yok,1 2 yaşına gelsin baba baba diye dizlerine yatsın anlarsın

Allah analı babalı büyütsün

İsimi bilmemde şanslı adamsın vesselam

Kız babası olarak şunu sölim,dünyada kız çocuğu sahibi olmak kadar güzel bi duygu yok,1 2 yaşına gelsin baba baba diye dizlerine yatsın anlarsın

Cidden oyle reis.. vallaha Dunyada en cok korktugum sey cocuk sahibi olamamak.. bundan cok korkuyorum acik acik soyleyim..

allahim insallah o duyguyu bizede yasatir..

Cidden oyle reis.. vallaha Dunyada en cok korktugum sey cocuk sahibi olamamak.. bundan cok korkuyorum acik acik soyleyim..

allahim insallah o duyguyu bizede yasatir..

Allah herşeyin hayırlısını versin Oktay

Durumum olsun 49 kızım olsun 50. si kız olsun isterim ,eve gidiyorum babaaa diye boynuma atlıyor ya,yada sabah işe giderken peşimden kapıyı açıp apartmanda yürüyüp bi daha sarılıyor,dünya ta bilmem neyine diyorum

Erkek çocuğunda bunlar pek olmuyo,kızı oldu diye üzelenleri bazen fena pataklayasım geliyo :)

Benim Kızımın adı KARYA. Kendiside kar gibi.

Anlamı çiçek bahçesi.Çiğdeme de uyar sanki.

Bu arada beyler bayanlar ben Kadın doğum uzmanıyım varsa bir sıkıntı, problem emriniz olur yardım ederim. Kızımıda kendim doğurttum zaten. İhtiyaç varsa çekinmeyin danısın.Her türlü.

Allah herşeyin hayırlısını versin Oktay

Durumum olsun 49 kızım olsun 50. si kız olsun isterim ,eve gidiyorum babaaa diye boynuma atlıyor ya,yada sabah işe giderken peşimden kapıyı açıp apartmanda yürüyüp bi daha sarılıyor,dünya ta bilmem neyine diyorum

Erkek çocuğunda bunlar pek olmuyo,kızı oldu diye üzelenleri bazen fena pataklayasım geliyo :)

Amin... durumum olsa 3-4 kez evlenirim diyon yani..

saka biyana herseyin hayirlisi tabi..

Allah bağışlasın. İsim önerisinde bulunmam ama kızım olsa ismini Eylül koyardım sanırım.

Benim Kızımın adı KARYA. Kendiside kar gibi.

Anlamı çiçek bahçesi.Çiğdeme de uyar sanki.

Bu arada beyler bayanlar ben Kadın doğum uzmanıyım varsa bir sıkıntı, problem emriniz olur yardım ederim. Kızımıda kendim doğurttum zaten. İhtiyaç varsa çekinmeyin danısın.Her türlü.

bence sen ayri bi konu ac Celal usta.. sorusu olan oraya yazar..

Baba reklam olur diye sevmem ama ihtiyaç varsa danışın herşeyi yardımcı olurum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt