KL 23/24 Son 16 M:1 | Union SG 0-3 Fenerbahçe | MS | 7 Mart - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 Son 16 M:1 | Union SG 0-3 Fenerbahçe | MS | 7 Mart

İlk yarısını izleyip yattım. 3-0’ın şikecilere moral olacağı kesin, bir de içerdeki maçta daha az kasacaklar. Yine de Avrupa’da devam etmelerinin bir bedeli olacak. Biz Bayern’e kök söktürüp hataya yenildik, şikeciler de zorlanacaktır. Yalnız onlara kıyasla iki ciddi sorunumuz var, santraforumuz sakat/çok formsuz ve yedek kulübemiz çöp.

Ben dk 70-75'te falan yattım iş var diye, 3 olmuş vallaha helal olsun. İyi mücadele ettiler, zaten anahtar bu oldu artık. Alt-orta düzey bir takıma karşı çok ekstra bir taktik uygulaman gerekmiyor, fizikli dur, kondisyonun sağlam olsun bir şekilde takımda yetenekli adamların varsa çözüyorsun. Biz de bunu yaşadık, gerek Molde'ye karşı (onlar oynadı, yetenekle biz kazandık), Kopenhag'a karşı (süper oyun disiplini ve ezbere sistem) ve Prag'a karşı.

Bizim Prag'a elenmemiz büyük beceriksizlik oldu. 2. yarıda fiziken takım bitince tamamen fizik gücüyle pestil ettiler bizi. Yoksa tur elimizdeydi aslında, çok rahat geçebileceğimiz bir takımdı. Kopenhag için aynısını söyleyemem, sabaha kadar da oynasan çok sağlam durmadıktan sonra o takımı geçmen zor. Bu USG'de beni şaşırtan acayip boşluklar vermeleri oldu. Adamların takım boyu çok gereksiz uzun kaldı, orta sahayı da genelde Fener'e verince iş bitti aslında. Yani bu oyunla Belçika'da liderlerse bizim biraz kendimizi kasarak ülke puanında Belçika'yı geçmemiz gerekir. Portekiz takımlarıyla falan kıyaslayamayacağın kadar zayıf ki onlar da eski günlerinde değiller. Hatta Anderlecht daha doğru düzgün top oynayan bir takım, demek ki formları düşmüş bunlar lider olduğuna göre.

Yav birakin gittikleri yere kadar gitsinler. Amma korkuyonuz haa

Biz ligi ve super kupayi alalim da gerisinden banane

Ceyrek final olmadi yari finale ciksin bunlar ligi ayni anda göturmesi imkansiz

Bu holigan fenerli spiker yıllar önce bizim s.bükreş'e şampiyonlar ligi ön elemesinde elendiğimiz maçları d-smart'tan sunmuştu, en ufak heyecan yapmadan, bağırmadan, ruhsuz bir şekilde sunuyordu. O zamanlardan dikkatimi çekmişti.

Es kaza kupayı alırlarsa 100 yıl konuşurlar artık hiç çekilmezler ceyrek finalde elenmeleri iyi olur ligde zaten takılırlar hakem itmediği sürece

Kesinlikle yok..
1 ok, o da tecrube ve daha dengeli hucum.. Kalaninda net benzer tipteler. Ikisi de vasat.
Nasıl yok yav praglı hiç bir oyuncu ayağında topu tutup 5 kişinin içine dalmıyor. Heriflerin oyun stili dikine koşu atan oyuncunun önüne geniş boşluk yaratıp top atmak. Bunu yaparken de arkadan minimum 3 kişi dikine koşu atıyor. Bu da demek oluyor ki arkadan gelen 3 oyuncuyla topla buluşturduğuna cenaze namazı. Futboldaki en tehlikeli tip bu tür oyun hem oyuncuların rakibi karşılamak için aşırı yorulur hemde hata yaptığında ceza çok rahat kesilir.
5 tane halili olan ve topu aldı mı içlerinden geçmeye çalışan takım ile geçen seneki icardi kerem uyumunu sağlayan ve arkadan da torreira ve rashica ile destek alan takımı kıyaslayıp ikisi de aynı demek gibi bi şey

Fenerin kadrosu geniş söylemlerine katilmamakla beraber oynadığın her fazla maç özellikle yaşlı takımları olumsuz etkiler ayrıca konsantrasyonuda etkiler

Belçika liginin kalitesi kesinlikle millî takımları seviyesinde değil.
Hangi Belçika takımı ne zaman bir şey başarmış son 20-30 yılda? Ben hatırlamıyorum

Fenerin kadrosu geniş söylemlerine katilmamakla beraber oynadığın her fazla maç özellikle yaşlı takımları olumsuz etkiler ayrıca konsantrasyonuda etkiler
Hocam bizim kadroya gore baya bi genis ya. 4 tane bekleri var bizim bek sorunu malum. Forvetlerinde dzeko batshuayi ikisiyle de farkli oyun kurgulayabiliyosun. Fred alternatifsiz adamlarda bir tek. İlk 11 lerde biz cok daha iyiyiz onlardan ama is rotasyona donunce malesef bizim zaha tete ndombele denen 3 hiyarto yuzunden rotasyonda baya onumuzdeler. Ama bu avantaji kullandirtmadik o da okan hocamin mucizesi . Artik kalan 10 haftada genis kadrodan ziyade ayni kadro daha onemli.

Üst Alt