KL 23/24 Son 16 M:1 | Union SG 0-3 Fenerbahçe | MS | 7 Mart - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 Son 16 M:1 | Union SG 0-3 Fenerbahçe | MS | 7 Mart

Yine golleri son dk da atmışlar ya. Sürekli ya ilk yarı sonunda, ya ikinci yarı sonunda atıyor şerefsizler.

Ekli dosyayı görüntüle 237078

Bunlar da liderdi bu maç oynanırken geçen sezon. Demek ki Brugge dışında çok da abartmamak lazım buradaki takımları.
ya bizim milletin kafası direkt kara şanzıman çalışıyor.

bir kere bile izlemedikleri takımı, sırf belçika liginde lidermiş diye man city ilan ettiler. belçika liginde nasıl bir top oynanıyor, kim neye ne kadar motive, kim formda kim değil vs vs bir sürü parametre var.

bizimilerin ellerindeki tek done, clb brugge bjk'yi 5-0 yendi, club brugge belçika takımı, union belçika'da lider, demek ki union brugge'den iyi takım, o yüzden fb'in işi zor. tek done bu bak. fazlası varsa ben hiç bir şey bilmiyorum. :)

ben bu maç ile ilgili tek yorum yapmadım, çünkü rakibi bir saniye bile izlemedim. sadece fb'in oynayacakları maç sayısı fazlalığı sebebiyle genel anlamda zorlanabileceklerini düşündüm. bu minvalde sakat da vermişler galiba. çağlar'ı. maç sayısı arttıkça fikstür zorluğunu daha da hissedecekler doğal olarak.

bu arada son 2 golü de son dakikalarda atmışlar sanırım. bildiğin direkt skor almışlar. maçı da izlemedim muhtemelen maç içinde futbol şansı da yaver gitmiş anlaşılan.

fb'in izlediğimiz rakiplerinin içinden yorumlarsak, benim diğer konf ligi takımlarından zaniolo sebebiyle en çok izlediğim takım villa. villa bir şekilde elene de bilir ama eğer fb ile eşleşirse fb'in bir epl ligi takımını eleme şansı 0.

Son düzenleme:
Turu neredeyse garantilemiş olmalarından memnunum. Kadroları geniş olsa da 'oyun gücü' bir kaç oyuncunun ekstra performansına fazlasıyla bağımlı halde. Avrupa maçları ligdeki derbi maçlarından bile net daha yıpratıcı oluyor. Bu sayede fazladan tek bir maçta oluşacak puan kaybı bile ibreyi kesin olarak bizden tarafa döndürebilir. Çeyrek finalden itibaren olası hiçbir rakibe karşı favori olabileceklerini düşünmüyorum, yarı finale de çıksalar keşke. Rahat olun...

ya bizim milletin kafası direkt kara şanzıman çalışıyor.

bir kere bile izlemedikleri takımı, sırf belçika liginde lidermiş diye man city ilan ettiler. belçika liginde nasıl bir top oynanıyor, kim neye ne kadar motive, kim formda kim değil vs vs bir sürü parametre var.

bizimilerin ellerindeki tek done, clb brugge bjk'yi 5-0 yendi, club brugge belçika takımı, union belçika'da lider, demek ki union brugge'den iyi takım, o yüzden fb'in işi zor. tek done bu bak. fazlası varsa ben hiç bir şey bilmiyorum. :)

ben bu maç ile ilgili tek yorum yapmadım, çünkü rakibi bir saniye bile izlemedim. sadece fb'in oynayacakları maç sayısı fazlalığı sebebiyle genel anlamda zorlanabileceklerini düşündüm. bu minvalde sakat da vermişler galiba. çağlar'ı. maç sayısı arttıkça fikstür zorluğunu daha da hissedecekler doğal olarak.

bu arada son 2 golü de son dakikalarda atmışlar sanırım. bildiğin direkt skor almışlar. maçı da izlemedim muhtemelen maç içinde futbol şansı da yaver gitmiş anlaşılan.

fb'in izlediğimiz rakiplerinin içinden yorumlarsak, benim diğer konf ligi takımlarından zaniolo sebebiyle en çok izlediğim takım villa. villa bir şekilde elene de bilir ama eğer fb ile eşleşirse fb'in bir epl ligi takımını eleme şansı 0.
bişey oynamadı fb. rakip kalite olarak eksik olduğundan gol atamadılar. fb defans yaptı rakip hata yapsın diye beklediler sadece

3 isabetli şutları var 3ü de gol işte

Üst Alt