Kobe Bryant Galatasaray'a Mı ? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kobe Bryant Galatasaray'a Mı ?

Cevap: Kobe Bryant Galatasaray'a Mı ?

İlla lock outtan biri gelecekse bu Ömer Aşık olur.Yabancı birinin alınacağını sanmıyorum.Yabancı hamlesi en fazla Shippin yerine bir 3 numara olur.

3 ay için elecek Kobe´ye vereceğin paraya Teodosic´i,Diamantidis´i falan al,bu klubun gerçekten vizyonu var derim asıl o zaman.Bunlar reklam kokan hareketler.

kardes bende senin gibi aynı gorusteyim ama haberi iyi okusan orda nike ve thynin sponsor destegi olacak diyor.Yani kobe cok ucuza gelebilir diyor.Ayrıca Teodosicin hayrani olarak bende isterim onun gibi bir adamı.

Reklama gelince Kobeyi biraz izlediysen gazozuna mac bile olsa kazanmak ister.Adamın ruhunda var bu.Tabikide reklamlardan sponsorlardan forma satıslarından Kobe parasını alacak.Ama Kobe sahaya ciktiginda %100u verecek kazanmak icin herseyi yapacak bir karakterde insandır.

kardes bende senin gibi aynı gorusteyim ama haberi iyi okusan orda nike ve thynin sponsor destegi olacak diyor.Yani kobe cok ucuza gelebilir diyor.Ayrıca Teodosicin hayrani olarak bende isterim onun gibi bir adamı.

Reklama gelince Kobeyi biraz izlediysen gazozuna mac bile olsa kazanmak ister.Adamın ruhunda var bu.Tabikide reklamlardan sponsorlardan forma satıslarından Kobe parasını alacak.Ama Kobe sahaya ciktiginda %100u verecek kazanmak icin herseyi yapacak bir karakterde insandır.

Kısa ve öz yazacağım.Kobe sezonun en kritik maçlarında olmayacak.Çünkü bir gerçek varki,lokavt bitecek.

Haha haha mabete bak ya Kobe'yi tartışıyo adamlaya helal be.Tamam gelmez de geleceğine inanmıyorum de bişey olmaz.Harbiden şu Messi gelse messi ye karşı çıkanlar olcağınaa inanmaya basladım.Lokavtmış bosver Lokavtı o adam Galatasaray forması altında görmek bile bi şereftir.

Lokavt süresince Türkiye'ye gelen ve dünyanın parasını alacak oyuncu işe yaramaz her ne kadar Kobe Bryant da olsa..

Kesinlikle istemem gelmesini Galatasaray'a nedeni ise takım içinde kurulmus düzeni bozacagını düşünmemden kaynaklanıyor..

Haha haha mabete bak ya Kobe'yi tartışıyo adamlaya helal be.Tamam gelmez de geleceğine inanmıyorum de bişey olmaz.Harbiden şu Messi gelse messi ye karşı çıkanlar olcağınaa inanmaya basladım.Lokavtmış bosver Lokavtı o adam Galatasaray forması altında görmek bile bi şereftir.

Play-off'larda o şerefle fotoğraflarına falan bakıp avuturuz kendimizi artık.

Üst Alt