Üye Görüşü - Koç Holding Markalarını Boykot Kampanyası - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Koç Holding Markalarını Boykot Kampanyası

Yapı kredi yerine garantiyi kullanırsın, opet yerine shell'e gidersin, koçtaş yerine bauhaus'a gidersin
fiat-ford yerine opel'e binersin, sek yerine sütaş içersin, beko-arçelik yerine - bosch-siemens falan alırsın
yani alternatifi bol gayette boykot edilebilecek bir durum var. Lütfen gerekli hassasiyeti gösterin. Bu adamlara verilecek en güzel cevap bu olur.
O da Stellantis bünyesinde olduğu için dolaylı yoldan bunların cebine çıkıyor...

Ben şahsen yıllardır kendi çapımda boykot ediyorum. Koç ürünleri alacaksam alternatifi yada almıyorum direk. Benden bunlara kuruş yok. Alan renktaslara selam olsun. Çok basit almamak yada Başka marka almak. İşleri zarar görsün bak nasıl tıpış tıpış defolup gidiyo

Boykot edilmiyorsa bile boykot ediyorum desin bizim taraftar her yerde.
Zenginler parayı daha çok sever. Her kuruşu hesaplarlar. Fırıldak’ın kulağı çekilir müşteri kaybedeceğiz diye.

benim anlamadığım ufak bir ilişki karmaşası var.

ali koç'un karakterinden bağımsız koç holding ciddi bir orta direk ülkede ama

bir bakıyorsun muhalefet tarafı yalakalıkta
bir bakıyorsun adam yazlık modunda CB karşılıyor muhabbet ediyor.

çok net iki taraflı dengeler var ve arkaplanı düşünmek bile istemem.

ve her daim pozitifte - aklım almıyor.

Maaşı yapı krediden aliyorum
Ev esyam Beko,
Benzini opetten alırım,
Alışverişi koctastan.
Artık değiştiriyorum.

1712091469631.png

Arkadaslar hepsiyle tek basima ugrasamam

Mesela ben bunlarin icinden gectim 🥶🥶

Ama bu basligi aktif tutup sabitlerseniz, en azindan gozu takilan arkadaslar biraz daha dikkat ederler diye dusunmekteyim

Üst Alt