Üye Görüşü - Koç Holding Markalarını Boykot Kampanyası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Koç Holding Markalarını Boykot Kampanyası

Serveti ile Türkiye'nin en büyük spor kulübünü yarış dışına bırakmaya çalışan bu şahıs şimdi de nihat abisini devreye soktu.

Galatasaray sizin başınızı ezecek Türk futbolundan silineceksiniz.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Shell kullanıyorum, arabam fiat. Bunlar dışında zaten yazan markalarla işim yok. He olsaydı kullanmaz mıydım? Kullanmaya devam ederdim.

Kaldı ki beyaz eşya alacak olsam siemens alacağım, arabada da fiat ve ford düşünmüyorum. Baktığım zaman başka da işe yarar bi ortaklıkları yok benim açımdan. Banka olarak zaten en iyi banka Garanti, oranın müşterisiyim.

He böyle bir boykota katılmıyorum tabii, ihtiyacım olan şeyi kullanırım.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sen zaten nasıl bir karakter olduğunu belli ettin. Sen boykot filan etme sahte kabadayı.

yuh be adamda ne firma ne şirket varmış türkiye'de ne var ne yok toplamış anasını satayım birinden kaçsak diğerine yakalanıyoruz iyi mi

koç ürünlerini özellikle tercih etmiyorum, ali koç'tan nefret eder hale geldim. koç ailesine ali koçun başkanlığı öncesi gerçekten büyük saygım vardı ama bu yaptıklarından, tavırlarından ötürü zerre sempatim kalmadı bu aileye. sonuçta evet yerli sermaye bir sürü insan çalıştırıyor bünyesinde falan ama alternatifi olan yerli firmalarımız mevcut, bu yüzden onlara yöneleceğiz. hayatımın hiçbir alanında koç ailesinin ürettiği ürünlerden kullanmayacağım. 35 milyon Galatasaraylı sizden nefret ediyor bravo size koç ailesi.

Bizi batiracagina feneri batirsin diyorlardir.
Sabancılardan biri çıkıp Galatasaray'a aday olmuyor. Neden çünkü isimlerine zarar gelecek ayrıştırma olacak.

Bunun babası fanatik besiktaslı bir kere başkan adayı olmadı. Dedeleri aynı şekilde. Bu koç ailesi ali koç denen futbol holiganı sayesinde büyük zarar görecek. Tarih bu adamı 'şirketleri büyük zarara uğratan oğulları' diye yazacak

Sabancılardan biri çıkıp Galatasaray'a aday olmuyor. Neden çünkü isimlerine zarar gelecek ayrıştırma olacak.

Bunun babası fanatik besiktaslı bir kere başkan adayı olmadı. Dedeleri aynı şekilde. Bu koç ailesi ali koç denen futbol holiganı sayesinde büyük zarar görecek. Tarih bu adamı 'şirketleri büyük zarara uğratan oğulları' diye yazacak

İnşallah süper olur 😊

Üst Alt