Üye Görüşü - Koç Holding Markalarını Boykot Kampanyası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Koç Holding Markalarını Boykot Kampanyası

Bu boykotu Ultraslan bir davet şeklinde duyurmalıdır. Yalnızca Twitter dan değil bir yürüyüş bir toplanma şeklinde basın açıklaması yapıp tüm Galatasaraylıları boykot etmeye davet etmelidir. Ayrıca @Keramettin TANRIVERDİ nin belirttiği gibi Yapı Kredi Bankası kredi kartları yine bu toplanma esnasında kırılmalı, mevduatların çekileceği belirtilmeli. O vakit bakın Alişe neler oluyor...

Bu boykotu Ultraslan bir davet şeklinde duyurmalıdır. Yalnızca Twitter dan değil bir yürüyüş bir toplanma şeklinde basın açıklaması yapıp tüm Galatasaraylıları boykot etmeye davet etmelidir. Ayrıca @Keramettin TANRIVERDİ nin belirttiği gibi Yapı Kredi Bankası kredi kartları yine bu toplanma esnasında kırılmalı, mevduatların çekileceği belirtilmeli. O vakit bakın Alişe neler oluyor...
Ultraslan da boykot çağrısı yaptı.

Yapı Kredi olayı en kolay ses getirecek hamle, bu çok açık.

koç grubuna ülkemize olan katkılarından ve yıllardır birçok vatandaşımıza yarattıkları istihdamdan ötürü her zaman takdir ve gururla bakardım. ama malesef sayın ali koç fevri ve fanatikçesine davranışlarıyla bu grubun saygınlığını zedeliyor artık. buna kim dur der bilemiyorum

Ultraslan da boykot çağrısı yaptı.

Yapı Kredi olayı en kolay ses getirecek hamle, bu çok açık.
Botkot çağrıs yetersiz kalıyor yürüyüş, basın açıklaması ve kart kıema eylemi basın önünde yapılmalı. Açıklama da şunu söyleseler o ailede yer yerinden oynar:

Milli bir ailemiz olan Koç ailesinin bir ferdi tüm imkan, olanak ve nüfüsunu kullanarak Galatasaray düşmanlığı yapmakta hocamız Fatih Terim'e karşı bir linç ortamı yaratmakta ve camiamıza karşı takındığı hasmane tutumuyla kutsal saydığımız tü. değerlerimize hakaret etmektedir. Bizler hepimiz Koç markalarının müşterileri olarak bizden kazandığınız paralarla ve bunun getirdiği nüfuzunuzla canımızdan çok sevdiğmiz kulübümüze ve sayıdeğer hocamız Fatih Terim'e zarar vermenize izin vermeyeceğiz. Bu şımarık zatın yaktığı düşmanlık ateşine karşılık olarak 30 milyon Galatasaray taraftarı Koç ailesinin ürünlerini kullanmayı bırakacaktır.

Kamuoyuna Saygıyla duyrulur.

Botkot çağrıs yetersiz kalıyor yürüyüş, basın açıklaması ve kart kıema eylemi basın önünde yapılmalı. Açıklama da şunu söyleseler o ailede yer yerinden oynar:

Milli bir ailemiz olan Koç ailesinin bir ferdi tüm imkan, olanak ve nüfüsunu kullanarak Galatasaray düşmanlığı yapmakta hocamız Fatih Terim'e karşı bir linç ortamı yaratmakta ve camiamıza karşı takındığı hasmane tutumuyla kutsal saydığımız tü. değerlerimize hakaret etmektedir. Bizler hepimiz Koç markalarının müşterileri olarak bizden kazandığınız paralarla ve bunun getirdiği nüfuzunuzla canımızdan çok sevdiğmiz kulübümüze ve sayıdeğer hocamız Fatih Terim'e zarar vermenize izin vermeyeceğiz. Bu şımarık zatın yaktığı düşmanlık ateşine karşılık olarak 30 milyon Galatasaray taraftarı Koç ailesinin ürünlerini kullanmayı bırakacaktır. Kamuoyuna Saygıyla duyrulur.
Genele yaymak zor çünkü Koç şirketlerinde çalışan insanlar var, burada amaç ses getirmek o yüzden Yapı Kredi hamlesi mantıklı çünkü 5 haneli mevduat çıkışlarında bile genel müdürlüğe bilgi gidiyor, bu bir veri oluşturur.

Evet dostlarım..

Bu başlığı ön plana taşıma vakti gelmiştir.

Beni seven herkes ilk sayfayı not etsin..

Başlık da yukarılara sabitlenmeli..

Bence..

Hardal alıyordum baktım tat hardal 44.90 kuruş. Sepetime atıyordum ki koç markası olduğu aklıma geldi, geri yerine bıraktım.

Benzer tutumu arçelikte, caykur cayda falan yapıyorum. Maas hesabim yapi kredi istegim disi ama maas yattigi gibi isbankasina aktariyorum.

Been buyum zahir gibi opetci degilim

Çok şükür hiçbir markasını kullanmıyorum. Ha pardon uzun yol yaparken Opet'i kullanıyorum ama benzin veya alışveriş için değil sadece lavabo ihtiyaçlarımızı giderip çıkıyorum. :emrah:

Yapı kredi yerine garantiyi kullanırsın, opet yerine shell'e gidersin, koçtaş yerine bauhaus'a gidersin
fiat-ford yerine opel'e binersin, sek yerine sütaş içersin, beko-arçelik yerine - bosch-siemens falan alırsın
yani alternatifi bol gayette boykot edilebilecek bir durum var. Lütfen gerekli hassasiyeti gösterin. Bu adamlara verilecek en güzel cevap bu olur.

Genç Cumhuriyetin özel sektör için el verdiği, sadece boşluktan yararlanarak bugünlere gelen bir aileden fazlası değiller.

Yoksa inanıyor musunuz siz ''hurdacılık yaparken holding sahibi oldu'' laflarına?

Üst Alt