Kocaeli 0-9 Malatya l Hiç Acımadılar ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kocaeli 0-9 Malatya l Hiç Acımadılar !

Cevap: Kocaeli 0-9 Malatya l Hiç Acımadılar !

Futbol acımasız bir oyundur, düşene bir tekme de sen vurucaksın.

Tebrikler Malatya.

Kocaelispor yönetimi tek suçludur..

Geçtiğimiz yıl bilen bilir Diyarbakırspor inanın bana birçok Diyarbakırlının bana söylediği budur ben onların yalancısıyım; Çarşıdan adam toplayıp filiz lisans çıkarttılar.. Bedava oynayan amatör topçularla profesyonel sözleşme imzalandı. Kocaeli'de memleketi için oynayacak hiç mi genç yok? 93'lü çocuklara mı kaldı bu takım..

Geçtiğimiz sezon Sakaryaspor ile maç yaparken fanatikliği sebebiyle gol atan Gökhan Bozkaya gibi oyunculara giydirdiniz de bu formayı Kocaeli gençliğine mi çok gördünüz..

Murat Hacıoğlu kendi şirketinin reklamını formaya verirken Kocaeli esnafı, fabrika sahipleri ve zenginleri neredeydi?

9-0 azdır bu yönetime.. Kocaeli ile alakam yoktur ancak futbolsever olarak görüp bildiklerimiz bunları.. Çocuklara yazık..

Sefa Sirmen zamanında bu takım canavardı ve 4 büyüklere kök söktürüyordu , AKP kocaeli milletvekili ibrahim karaosmanoğlu takımı ne hale getirdi kına yaksınlar !!!!!

Bi bakıma 65. dakikada durmuşlar daha gol atmamışlar ...

Hey gidi kocaeli , toyken fanatikken galatasaray maçlarında beni sinirden ağlatan kocaeli ne hallere gelmiş umarım toparlanırlar .

16-18 yasindaki Genclere 9 atmak biraz abarti ve ayip olmus ama Samiyendeki maca az uzulmemistim..

Beter olsunlar

3 sezon önce bizi evimizde 5-2 yenen takım kocaeli.Ne oldum dememeli ne olacam demeli.

Sefa Sirmen zamanında bu takım canavardı ve 4 büyüklere kök söktürüyordu , AKP kocaeli milletvekili ibrahim karaosmanoğlu takımı ne hale getirdi kına yaksınlar !!!!!

Sefa Sirmen'in yaptığı yanlışları şu anda Belediye Başkanlığı yapan adama yüklemen ne kadar doğru ? AKP'ye laf atayım da ne şekilde olursa olsun zihniyetine benzemiş seninkisi.

Üst Alt