Kocaman, Alex'i Kadroya Almadı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kocaman, Alex'i Kadroya Almadı

Cevap: Kocaman, Alex'i Kadroya Almadı!

demmmkkı caycı gurcan dogru dıyormus gecenkı yazısı dogru cıktı aykutun arkasında azız var

Aykut bu kadar keskin hamleler yapma be. Seni uzun yıllar orada görmek istiyoruz ama işi zorlaştırıyosun. :(

Şu takımdan ki kişiyi kes deseler, herhalde Alex ve Emre'yi keserdim. Aykut harbi adamım.

Normalde yaşlı , yeni taktik için almıyor sanıyordum. Ama eğer bu doğruysa hemen kovmalılar bence.

A1FsOwGCEAAheC8.jpg

'AYKUT KOCAMAN'A ÇOK GÜLMÜŞTÜM'

-Kim bu oyuncu açıklar mısınız?

Görev yaptığım dönemde Aykut hoca biliyorsunuz sportif direktördü ve genelde de transferlerle ilgili birlikte adım atıyorduk. Tatile giderken kendisine kanat oyuncusu almamız gerektiğini söyledim ve 8 kişilik bir liste verdim. Birkaç gün sonra beni aradı ve "istediğin oyuncuyu bulduk" dedi. Gökhan Ünal'dan bahsediyordu. "Aykut hoca" dedim, "Guiza ve Semih dahil 4 tane forvetimiz var. Bize yeter. Gökhan'a ihtiyacımız yok." Ama Kocaman ısrarla bu oyuncunun alınmasını istedi ve Gökhan'a şu benzetmeyi yaptı; "Siz merak etmeyin, Türkiye'nin Drogba'sını alıyoruz" Çok gülmüştüm sonrasında...

Daum

adam ya bu Aykut hoca. :D

Keşke kalsa, doğru karar vermiş artık Alex'siz oynamaya alışmalılar.

Bu kararın en büyük artısı şu olur. Doğru dürüst top oynayamayan Fenerin en büyük silahı Alex'in duran toplarıydı. O da gitti şimdi.

[TABLE="class: tablodis"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
metallurgy - 24.08.2012 23:19[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

6s lilerin forumda yazdıklarına bakın adamlar harbiden haklı
frown.gif

´´Şu takımdan ki kişiyi kes deseler‚ herhalde Alex ve Emre´yi keserdim. Aykut harbi adamım.´´

AHHAHAHAHHA :D

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Hiç kimse yönetimin desteğini almadan Alexi önce sezonun en önemli maçında yedek bırakıp ve oyuna almayıp takip eden maçta kadroya bile almama lüksünü gösteremez.

Alex'le sonsuza efsanesi Fenerbahçe için bitmiştir. Moskova maçı teknik bir karar olsa dahi son dakikada bile alınmaması oyuncuya verilen gözdağıyı gösterirken Alexin twitterdan verdiği tepki iplerin koptuğunu ortaya koydu.

Dün bir yazı vardı. Yönetim de artık Alexin arkasında değil.Alex geçen sene alacağım yoktur imzası atmadı vs diye. Dün acaba mı diyordum bugün kesin diyorum. En azından yönetim çapında da artık Alexin işi bitmiştir. İş bu noktaya gelmişken Alex son sezonunu tamamlar mı birtek orayı bilmiyorum.

Bildiğim birşey var ki Kocaman bu kararı yüzünden kovulmaz.

Üst Alt