Kocaman, Alex'i Kadroya Almadı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kocaman, Alex'i Kadroya Almadı

Cevap: Kocaman, Alex'i Kadroya Almadı!

Hiç kimse yönetimin desteğini almadan Alexi önce sezonun en önemli maçında yedek bırakıp ve oyuna almayıp takip eden maçta kadroya bile almama lüksünü gösteremez.

Alex'le sonsuza efsanesi Fenerbahçe için bitmiştir. Moskova maçı teknik bir karar olsa dahi son dakikada bile alınmaması oyuncuya verilen gözdağıyı gösterirken Alexin twitterdan verdiği tepki iplerin koptuğunu ortaya koydu.

Dün bir yazı vardı. Yönetim de artık Alexin arkasında değil.Alex geçen sene alacağım yoktur imzası atmadı vs diye. Dün acaba mı diyordum bugün kesin diyorum. En azından yönetim çapında da artık Alexin işi bitmiştir. İş bu noktaya gelmişken Alex son sezonunu tamamlar mı birtek orayı bilmiyorum.

Bildiğim birşey var ki Kocaman bu kararı yüzünden kovulmaz.

O haberi Gürcan yapmıştı, kendisi emirle çalışır yönetimin haberi olmadan asla öyle şey yazmaz. Yani bilinçli kampanya var Alex'i karalamaya yönelik. Yakında Fenerli birçok gazetecinin Alex'i nasıl karaladıklarını göreceğiz bence.

----

( İsveççe; Drog: İlaç )

Daum: Kimi aldınız ...

Gocuman: Bizim takıma Drog ba...( Trakya şivesi)

Yani konuşma böyle geçmiştir de Daum yanlış anlamıştır... :b5:

'AYKUT KOCAMAN'A ÇOK GÜLMÜŞTÜM'

-Kim bu oyuncu açıklar mısınız?

Görev yaptığım dönemde Aykut hoca biliyorsunuz sportif direktördü ve genelde de transferlerle ilgili birlikte adım atıyorduk. Tatile giderken kendisine kanat oyuncusu almamız gerektiğini söyledim ve 8 kişilik bir liste verdim. Birkaç gün sonra beni aradı ve "istediğin oyuncuyu bulduk" dedi. Gökhan Ünal'dan bahsediyordu. "Aykut hoca" dedim, "Guiza ve Semih dahil 4 tane forvetimiz var. Bize yeter. Gökhan'a ihtiyacımız yok." Ama Kocaman ısrarla bu oyuncunun alınmasını istedi ve Gökhan'a şu benzetmeyi yaptı; "Siz merak etmeyin, Türkiye'nin Drogba'sını alıyoruz" Çok gülmüştüm sonrasında...

Daum

adam ya bu Aykut hoca. :D

Antu'den :D

bölündük resmen.

Aziz yıldırımcılar.

Aykut kocancılar.

Alexciler.

Kimse umrumda degil tek gerçek Fenerbaçe diyenler.

gercekten cok üzüldüm...

fener alexe güvenip, bu sezon tekrar alex üzerinde sistem yapip, bu hataya düser diye cok seviniyordum ama anlasilan aykut ocak ayin akadar beklemek istemiyor.

eger simdiden yollanacaksa,y erine kesin orta sahada alinir

hic iyi olmiyor bu olaylar bizim icin, aleksle yola ciksaydi fener, inanin gene kazanan biz olurduk.

alexi silip, forvete sow-kuyti koyup, orta sahaya bir tane adam gibi topcu alip, cok iyi 4-4-2 oynayabilir fener, cok agresif ve etkili oynayan bir takim ortaya cikabilir, bunu aykut görmiyor diye göbek atiyordum

[h=6]Süper Lig'de 241 maçta 136 gol atan Alex, 4 gol daha atarsa Aykut Kocaman'ın "F.Bahçe adına en çok lig golü atan oyuncu" rekorunu egale edecek.[/h]

gercekten cok üzüldüm...

fener alexe güvenip, bu sezon tekrar alex üzerinde sistem yapip, bu hataya düser diye cok seviniyordum ama anlasilan aykut ocak ayin akadar beklemek istemiyor.

eger simdiden yollanacaksa,y erine kesin orta sahada alinir

hic iyi olmiyor bu olaylar bizim icin, aleksle yola ciksaydi fener, inanin gene kazanan biz olurduk.

alexi silip, forvete sow-kuyti koyup, orta sahaya bir tane adam gibi topcu alip, cok iyi 4-4-2 oynayabilir fener, cok agresif ve etkili oynayan bir takim ortaya cikabilir, bunu aykut görmiyor diye göbek atiyordum

ne yani fener bir orta saha oyuncu aldigi zaman biz ikinciliga oyunariz her sezon oylemi ?

aykut bunun için oynatmıyormuş alexi antudan

c742b.png

Bolic: "Semih'i oynatan görem..."

Benim Alex, Emre, Stoch, Sow, Krasiç gibi oyuncularım olacak ve yarısını yedek bırakarak, birkaçıyla kavga ederek, birini de sol kanat oynatarak verim alamayacağım. Takımın en önemli beş oyuncusu bunlar ama neredeyse hepsini kesti bu adam. Gerçekten Fenerbahçe'ye en iyi orta saha gelse yine Aykut Kocaman varken sorun olmaz. Adam korkuyor bizden. Psikolojik olarak üstünlerdi açık şekilde, korka korka giderdim ben Kadıköy'deki maçları izlemeye. Şimdi adım gibi eminim yeneceğimize ya da yenmesek bile ezeceğimize. Gerçekten istemiyorum Aykut Kocaman'ın gitmesini, Yılmaz Vural gelse bu kadar korkak olamaz, şu takım yine çatır çatır oynar. İnanılmazı başarıyor Aykut Kocaman.

ne yani fener bir orta saha oyuncu aldigi zaman biz ikinciliga oyunariz her sezon oylemi ?

ne alaka, ne diyorsun bilader?

alexlve ilerde tek forvetle sahaya ciktiginda fener bir anadolu takimina karsi bile kesin favori diyemiyor kimse, hele hele su baroni-topal ortasahasiyla.

demek istedigim cok daha eglenceli olurdu ve genel olarak gene kazanan biz olurduk alexle devam etseydi fener, kazanan derken kupa anlaminda demiyorum anasini satayim, nasil anlamak istiyorsan öyle anla.

fener 5 yildir avrupada sifir cekiyorsa, bu alex yuzundendir, alexli sistem yuzundendir.

alex gibi şapkadan tavşan çıkarıcak her sezon başı 20 gol 20 asist yapıcak adamı babayı bulurlar geçmiş ola

hadi alexin yerine orta saha aldılar diyelim

4-4-2 yi kimle oynıcaklar ki baroniyle mi selçuklamı topalla mı ya da kanatlara koyucağı stoch krasiçle felan mı?

baroni-x yabancı yapsa kanatlar yabancı forvet yabancı kontenjanı doluyor defans kevgir olur bekirle egemenle

oyuncularının hiç brininde sisteme uymaması cabası

ki olası moskova hüsranı aykutun kellesini götürür

alexi de antrenör yaparlarsa kimse şaşırmasın bakında görün

----------------Muslera------------

Eboue-----Dany-----Semih--------Hakan

----------------Melo--------------------

Krasiç-------Selçuk----Emre-------Amrabat

-----------------Sow--------------------

Pehhh. Şu iki adamdan faydalanamıyor, gerçi Krasiç yeni geldi. Bizde olsalar takım dehşat

Üst Alt