Köln Teklifimizi Resmen Reddetti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Köln Teklifimizi Resmen Reddetti!

Cevap: Köln Teklifimizi Resmen Reddetti!

Sen adamlarla görümeye tenezzül etmezsen, böyle yazıyla mazıyla teklif verirsen adamlar da bu yolla reddeder. Belediye'den vakum mu çağırıyoruz arkadaş, yazıyla faksla Podolski'yi mi alacaksın, git görüş..

Galatasaray'dan Podolski Açıklaması

Öztürk: "Podolski, Galatasaray'ı istiyor."

Galatasaray başkan yardımcısı Adnan Öztürk, "Podolski, Galatasaray'ı istiyor. Transferde belirleyici olan futbolcunun iradesidir" dedi.

Bir radyo programına konuşan Öztürk, “Bu sabah saat 09.00 itibariyle Köln Kulübü’ne Podolski’yi transfer etmek istediğimiz yönünde resmi yazıyı gönderdik. Galatasaray, Avrupalı ve büyük bir kulüptür ve transfer görüşmelerini bu çizgide yapar” dedi.

"PODOLSKİ GELMEK İSTİYOR"

Adnan Öztürk, “Transferin gerçekleşme ihtimaliyle ilgili öngörünüz nedir?” şeklindeki soruya, “Podolski, Galatasaray’a gelmek istiyor. Transferde belirleyici olan futbolcunun iradesidir. Futbolcunun iradesi neyi gösteriyorsa, kulüpler de bu noktada anlaşma zemini aramalıdır. Biz henüz işin başındayız. Resmi teklifimizi ilettik. Parasal konularda henüz bir şey diyemem; çünkü o aşamaya gelmedik. Ancak ben bugünlerde sadece Podolski transferine kanalize oldum. Daha zamanımız var. Çalışmalar iyi gidiyor. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

"ÖNEMLİ OLAN FUTBOLCUNUN İRADESİDİR"

Alman basınında yer alan Köln’ün Podolski’nin transferine izin vermek istemediği yönündeki haberlere de değinen Öztürk, “Podolski gelmek istiyor. Belirleyici olan bu. Biz Köln’lü yetkililerle resmi düzelmede gereken görüşmeleri yapacağız” dedi.

PODOLSKİ’NİN MENAJERİ SCHRAMM: “BASINDAKİ SPEKÜLASYONLARLA İLGİLENMİYORUM”

Alman Milli oyuncu Podolski’nin menajeri Kon Schramm ise “Köln vazgeçmiyor? Galatasaray almak istiyor, Podolski’nin geleceği nasıl şekillenecek” sorusuna, “Basında çıkan spekülasyonlarla ilgilenmek istemiyoruz. Biz her konuda olduğu gibi bu konuda da profesyonelce hareket edeceğiz. Durum netleştiğinde size gerekli açıklamayı yapabiliriz” şeklinde cevap verdi.

PLAY-OFF KONUSUNU YÖNETİMDE MASAYA YATIRACAĞIZ

Bu arada 2. Başkan Adnan Öztürk, TFF’nin Süper Lig’de play-off sistemine geçilmesiyle ilgili düşüncesi konusunda ise, yönetim olarak görüşeceklerini belirterek, “Bu konuyu yönetimde görüşeceğiz. Teknik, ekip, sağlık heyeti ve profesyonellerimizin görüşünü alacağız ve yönetim olarak ortak bir karar açıklayacağız. Kişisel fikrim, bu uygulama, 5 bin metre koşan ve birinci gelen bir atlete 100 metre daha koş demek gibi bir şey. İngiltere, İspanya gibi büyük ülkelerde bunun örneği var mı?” diye konuştu.

Ohh iyi olmuş. Böylesi vasat adama niye talibiz anlamam. O kadar yıl Alman milli takımında 1 tane büyük takım talip olmadı.

Biz 10 milyonu sokağa atcaktık.

Oh be Aydın Yılmaz var büyük topçu, büyük alternatif. Engin'in alternatifi olur solda, haha.

Transferin son günü Carrusca, Pinto falan gibi biri gelince de oh be deriz.

evet stancu oynasın :)

real madrid taraftarısın herhalde.

Orta sahanın solunda podolski gibi sadece forvet özellikli birine ihtiyacımız yok bizim.

Daha yaratıcı; orta sahaya yardımcı olacak daha kollektif bir oyuncu lazım.

Podolski forvet özellikleri olan ve sol tarafta oynayan bir oyuncu.

Türkiye liginde bir boq yapamaz.

Transfer gerekli. Ama bu isim podolski değil...

Açıkçası adamların ligler başlamış ve transfer sezonu bitmek üzere. Ben olsam bende reddederdim.

Köln td - Stale Solbakken: Podolski Galatasaray'a degil büyük bir takim'da oynamaya layik.

Ne diyo lan bu angut :mad: Kendilerini Real Madrid saniyor herhalde.

Sen adamlarla görümeye tenezzül etmezsen, böyle yazıyla mazıyla teklif verirsen adamlar da bu yolla reddeder. Belediye'den vakum mu çağırıyoruz arkadaş, yazıyla faksla Podolski'yi mi alacaksın, git görüş..

Sakin ol champ...

O yazılan fax Delnan Polat tarzı birşey değil. Resmi görüşme talebi. Köln'ün açıklamasıda görüşme talebini reddettik yönünde.

Kötü oldu.Belliydi gerçi satmayacakları.Ah Arda nasıl kızıyorum şu an var ya.: (

Köln td - Stale Solbakken: Podolski Galatasaray'a degil büyük bir takim'da oynamaya layik.

Ne diyo lan bu angut :mad: Kendilerini Real Madrid saniyor herhalde.

Yavuz düşsünler Bundesliga 2ye görücem ben onları.2000 yılını ve Dortmundu hatırlatmak gerek Solbakken beyfendiye.;)

Üst Alt