Kombine Satışında Tarihi Rekor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kombine Satışında Tarihi Rekor!

Yav hala ne diyon. Millet harıl harıl bilet arıyor, sosyal medyada görüyorum, çevremde görüyorum. Twitter üzerinden devir yapabilir millet.

Hemen şöyle boş savunmaya geçmeyin gitmesi zor falan diye. Gitmesi zorsa almasın kombine, her maça gidecek adama mani olmasınlar. Adam yılda 6 maça gitmek için bütün sezonu kapatıyor.

Kale arkalarında olmuyor bu sıkıntı da. Genelde parası olanların aldığı biletlerde oluyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bulamayan kim bilmiyorum da derbi ve ŞL dışında talep etmiyor olmama rağmen neredeyse her maç biri soruyor maça gider misin diye ve o bilet illaki birilerine devrediliyor.

Hiç devretmeyip maça da gelmeyen azdır diye umuyorum onu yapan da maldır zaten, en kötü kulübe bıraksa kulüp satar, ona bakiye eklenir.

Bulamayan kim bilmiyorum da derbi ve ŞL dışında talep etmiyor olmama rağmen neredeyse her maç biri soruyor maça gider misin diye ve o bilet illaki birilerine devrediliyor.

Hiç devretmeyip maça da gelmeyen azdır diye umuyorum onu yapan da maldır zaten, en kötü kulübe bıraksa kulüp satar, ona bakiye eklenir.

Geçen sene kulüp böyle bi uygulama yapmıştı galiba. Gitmeyecekler bildirmişti o biletler satılmıştı.

Check-in sistemi gibi bi sistem kurup yapılabilir. Maçtan 24 saat önceye kadar check-in yapılmayan kombine o maçta satılır gibisinden. En az ortalamaya 5 bin seyirci katarız bu sayede.

Geçen sene kulüp böyle bi uygulama yapmıştı galiba. Gitmeyecekler bildirmişti o biletler satılmıştı.

Check-in sistemi gibi bi sistem kurup yapılabilir. Maçtan 24 saat önceye kadar check-in yapılmayan kombine o maçta satılır gibisinden. En az ortalamaya 5 bin seyirci katarız bu sayede.

Check-in olayı net mantıklı olur, devir işi de sıkıntı bazı ipneler satmak için alıyor çünkü o yüzden başta 7 maç devir kısıtı koyuyor kulüp de sonra kaldırıyorlar beleşe devretmek isteyen devredemiyor diye.

Bu işten biri nemalanıyorki üzerine eğilmiyorlar doğru düzgün.

Check-in olayı net mantıklı olur, devir işi de sıkıntı bazı ipneler satmak için alıyor çünkü o yüzden başta 7 maç devir kısıtı koyuyor kulüp de sonra kaldırıyorlar beleşe devretmek isteyen devredemiyor diye.

Bu işten biri nemalanıyorki üzerine eğilmiyorlar doğru düzgün.

Aslında bu check-in olayı onu çözer. Kulübe böyle bir kampanya başlatsak mı yav? Belki akıllarına yatar da olur gibi.

İyi yerden 2.5-3 liraya kombine bulsan. Derbilerde satsan 1-2 liraya yakın kazanırsın yav. Geri kalan maskara da kendim giderdim. İstanbul’da otursam yapabileceğim 1 hamle olurdu.

iki sene daha sampiyon olsak kapasiteyi büyütmeyi bile düsünebilirdik. Sampiyon oldugumuz takdirde 45 bine kadar yolu var gelecek sezon.

Devretsinler, boş duyar kasma.

Maça gitmeyecek adam kombineyi şl+derbi için alıyor, sonra yatıyor elinde kombine. Maça gitmesi kolay olan tonla insan var, onlara devredebilirler maç maç.

Geçen sene kombinem vardı, gerzekçe bir devir limiti koymuşlar, sezon başına 7. Ondan sonra niye seyirci doldurmuyor.

Yaptıkları hareket ne kara borsayı engelliyor (amaç bu) ne de stadı doldurmaya izin veriyor.

Türkiye'de Galatasaray kadar nabza göre şerbet taraftar görmedim. Kötü gününde o kadar desteksiz ki Galatasaray, başarılı olmaktan başka alternatifi kalmıyor. Bu bize Türkiye'de karşılanmamış başarıları getirirken istikrarlı başarıdan da biraz uzak tutuyor. Gönül ister ki Dortmund gibi 10.'luğa oynarken de 40.000 ortalama görelim ama bizim gibi ülkede bir maçın ücreti 1 kilo kıymaya denk gelince insanların da eli kötü takımı izlemek için ceplerine gitmiyor heralde. İşin içinde en başta Terim, sonra Falcao-ŞL olunca bizim taraftar arabayı satar yine alır kombinesini. İnşallah büyük zaferler yaşarız da çok uzun süre Galatasaray'ı boş tribünde ŞL kapanış maçı oynarken görmeyiz bir daha. Bu kadar futbol odaklı büyük kulübün her maçında stadı en az %85 doldurması lazım.

Geçen sezon 41 bin kombine satarak Türkiye rekoru kıran Galatasaray, 2013-2014 sezonuna ilişkin piyasaya sürdüğü 45 bin kombine kartı tüketerek kendisine ait rekoru geliştirdi. Gelecek sezona ilişkin son olarak dün piyasaya bin adet kombine kart sürülürken, Nisan ayından bu yana sezonluk biletlere büyük ilgi gösteren sarı-kırmızılı taraftarlar son kombineleri gün içerisinde tüketti.

böyle 1 haber var

Kardeşim bizim gibi uzak yerlerden gelen taraftarıda düşünsünler. 5-10 bin bilet satışa ayırsınlar. Onuda varsın yüksekten satsınlar. Ben yüksek para ödeyip senede 2-3 maça gelmeye razıyım

Üst Alt