Komedi Dans Üçlüsü ! | Hakeme Tepki Topiği - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Komedi Dans Üçlüsü ! | Hakeme Tepki Topiği

Cevap: Komedi Dans Üçlüsü ! | Hakeme Tepki Topiği

Hakemlere böyle tepki vermektense Türkiye Süper Liginde bu sezon oynanan maçlardaki özellikle F7 lehine ve rakipleri aleyhine yapılan fahiş hakem hatalarını içeren bir görüntü dvd sini hazırlayıp UEFA ve FIFA ya bakın burada şikeciler nasıl kollanıyor etiketiyle gönderip Direkman TFF nin ve MHK nin ipini çeksek daha doğru yapmazmıyız? Sonuçta bu adamlar tetikçi azmettiricilerse belli. Öncelikle MAA ve Namoğlu!!!

Hakemler hata yaparlar,forumsuz oldukları zamanlar olur elbette ama fenerin maçında smaçları,turnikeleri görmeyenler ya da görmekten korkanlar bizim maçlarda Rambo kesiliyo başımıza.Acaba bunlara Galatasaray'ı yaktıkları maç başına cesaret primi falan mı veriyolar?Eğer bi yardımcı hakem taç çizgisinin dibinde yapılan faule son adamdan kırmızı kart verilmesi gerektiğini bağıra bağıra orta hakeme söyleyebiliyosa bu işin altında bi iş ararım ben.

Yunus yıldırıma maç vermişler yine...
Abi yunusa mac verirler cunku yunus en azindan eyyamci da olsa adaletli.. gidip birinden alip otekine mac vermiyor , onun takintisi su , kolay penalti vermem , hucum oyuncusu aleyhine bolca faul verir risk almam , idare ederim..

zarari kendine , bu mantikla anca iste lokal maclar yonetir. ama halis gibi abdullah gibi tipler tam bela

Bu arada Servet'in pozisyonda yardımcı kırmızı değil demiş. Orta hakem vermiş kırmızıyı. Yardımcı kırmızı değil diye bağırmış.

Benim anlamadığım bir kere de hakemi de yendiğimiz maç olacak mı acaba ? Senelerdir düşünürüm sonra top oynadığımız mı var ki hakemi de yenelim der susarım hep..

Arkadaşlar şu ligte bana bir tane güvenilir hakem varmı söylermisiniz? Hepsi bize karşı.

Yilda bir tane boyle bir tip cikiyor. Sonu da hayirli olmuyor , azcik gecmise donelim.

(2002-2004 donemi) FB 1-0 GS ve GS 1-2 BJK maclarindaki yonetimlerini hatirlarsiniz , sonu ne oldu ? Ali Aydin

(2004) GS 2-2 FB , lucianonun smaci ve benzer pozisyonlar , sonu ne oldu ? Muhittin Bosat

(2008) FB 2-1 Kayseri , bu maci bilen bilir , iclerinde en fenasi bu , Hakan Sivriselvi , aninda hakemligi biraktirildi

(2005) Konya 2-4 FB , Ozguc Turkalp , uyduruk maclar yonetiyor arada galiba

(2004 ve 2005) FB 2-1 TS ve BJK 0-4 Samsun , Cem papila .. Biraktirildi.

Belki bir kac ornek daha cikabilir , ismet arzuman filan da var , bunyamin.. Ama bunlar o kadar goz onunde degil.

Yani demek istedigim,bu denli sacmalayan hakemler aninda fislenip asla kamu oyu baskisi ile bir daha gorevlendirilemez.Bu hakem de bitmistir artik merak etmeyin.Ben 3 puani helal ediyorum,bundan turk futbolu temizlenecekse.

Bunlar genellikle hakemligi hadi bir deneyim diye olaya giren,yeteneksiz,kaybedeceklerini umursamayan tipler,o yuzden de biraz marjinal olayim ,eger hepsinde hakli cikarsam kral olurum diyen tipler.Cogunlukla da gucsuzken gelir bunlar,yoksa ben feneri besiktasi bizi ayirdiklarini dusunmuyorum fazla.Firat bunun kiyisindan dondu mesela,o da bu orneklerin arasina girecek gibiydi.Huseyin gocek de biraz topun agzinda.Burda kimsenin gozunun yasina bakmamak en dogrusu,ulke suandaki durumuyla bu tip hatali yonetimlere pembe gozlukle bakacak seyirci bulamaz,o yuzden bu maclar cok tepki cekecektir.

Üst Alt