Kongre üyeleri 250 imzayla Adnan Polat'ı başkanlığa aday gösterdi - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kongre üyeleri 250 imzayla Adnan Polat'ı başkanlığa aday gösterdi

Cevap: # Adnan Polat

Valla 100 kisilik dilekce yolladilar mi Divan´a bilmiyorum. Eger gercekten gerekliyse yaparlar mutlaka. Bugün yarin hallederler. Adnan Polat´in aday olmasi Aysal´a yarar. Polat ve Helvaci´nin oylari bölünür. Aysal´a oy verecek kesim zaten belli. Yenilik isteyen kesim. Aysal yine acik ara yapar

normal sartlarda aysal in acik ara fark yapmasi lazim ama bu helvaci neden bu kadar iddaali konustu onu da anlamis degilim.

eger isim e degilde aciklamalara bakilirsa helvaci daha fazla oy alir,ama isim ve guc e bakilirsa tabiki unal aysal.

ben adnan polat gibi bir insani ilk defa görüyorum secilme sansi cok zayif bana göre sandik da alir cavabi

Yeminle yaziklaaaaaaar olsun yaziklar olsun yaziklar.

Ben bukadar yüzsüz ve karaktersiz bir insan görmedim. Icimden neler neler geciyor ama neyse.

Biz taraftar olarak hic bisey yapamiyormuyuz yahu, istemiyoruz bu herifi. Hic bir yolu yokmu, sesimizi duyuralim.

Taraftarı satıp Galatasaray değerlerini hiçe saydıktan sonra benim için ve tanıdığım bir çok Galatasaray'lı için bitmiş olan birisidir. Kesinlikle dönmesin istemem!

ne futbolcusuna,ne taraftarina,ne kulübüne sahib cikamayan,kendi yönetimini kendi secen ve sonrada secdiyi adamlardan yüz dönderen,camiadan nefret etdiyi isimlerle kanka ve dost olan,kulübü mhk ya,tff ye ve devlete yediren baskan ISTEMIYORUM!!!!!!!!!!!!

Adnan Polat git LÜTFEN!!!!!!!! yalanlarindan biktim

yazikar olsun demek istiyorum sadece ünal aysal bassan olacak sen aday olsanda bu degismeyecek seni istemiyoruz.

Bu arada Galatasaray'da 14 Mayıs'taki Olağanüstü Genel Kurul öncesi başkan adayı olacak isimler için son 24 saate girildi. Gelecek 3 yıl için Galatasaray Kulübü Başkanlığı'na aday olacak isimlerin listelerini Perşembe günü 17. 00'ye kadar Galatasaray Kulübü Divan Başkanlığı'na bildirmeleri gerekiyor.

Sarı kırmızılılarda şu ana kadar iki isim Ünal Aysal ve Prof. Dr. Mehmet Helvacı başkan adayı olduklarını açıklamışlardı. Kararı merakla beklenen Başkan Adnan Polat'ın aday olmayacağı ise kesinleşti.

LigTV

Bu arada Galatasaray'da 14 Mayıs'taki Olağanüstü Genel Kurul öncesi başkan adayı olacak isimler için son 24 saate girildi. Gelecek 3 yıl için Galatasaray Kulübü Başkanlığı'na aday olacak isimlerin listelerini Perşembe günü 17. 00'ye kadar Galatasaray Kulübü Divan Başkanlığı'na bildirmeleri gerekiyor.

Sarı kırmızılılarda şu ana kadar iki isim Ünal Aysal ve Prof. Dr. Mehmet Helvacı başkan adayı olduklarını açıklamışlardı. Kararı merakla beklenen Başkan Adnan Polat'ın aday olmayacağı ise kesinleşti.

LigTV

bahri havadır

Bu kulübün kapısı bundan sonra sana hep böyle olacak;

sihbarak.bekirdede.eskikilit_1253126640.jpg

Polat'ı yarın aday gösterecekler!

news_manset_resim_wz_AdnanPolat015.jpg

Galatasaray Kulübü'nde yaklaşan olağanüstü seçimli genel kurul öncesi, bir grup üye tarafından başkan Adnan Polat'ı yeniden aday olarak gösteren 100'ün üzerindeki imzalı öneri yarın Divan Kurulu'na verilecek.

Başkan adayı gösterebilmek için gerekli 100 imzanın çok üzerinde bir imza sayısıyla hazırlanan önerinin, yarın öğlen saatlerinde Divan Kurulu'na teslim edileceği öğrenilirken, amacın Adnan Polat'ı adaylığa zorlamak değil, Mali Genel Kurul'da yönetimin idari yönden ibra edilmemesini protesto etmek olduğu belirtildi.

Mali kongrede yaşananların yaklaşık 300 kişi tarafından gerçekleştirildiği ve bunun kulüp için utanç verici bir durum olduğunun altını çizen üyeler, toplanan imzaların Adnan Polat'ın kararını etkilemeyeceğini, sadece camianın Polat'a bir teşekkürü olarak görülmesi gerektiğini vurguladı.

Ligtv.com.tr - Haber - Polat'ı aday gösteriyorlar

15 Mayısta Adnan Polat bir 3 yıl daha başkan seçilirse ne yaparız. Ben hemen söyliyim; belki iyi olur falan diye kendimi teselli etmeye çalışırım. Başka ne yaparız. Aziz kankasıyla bir olup bizi bitirirler bu sefer. Polat'ı artık ne medya, ne futbolcular, ne genç kongre üyeleri, ne taraftar hiç kimse istemiyor. Benim gibi Polat fanatiği bir insan bile bu hale geldi. İsteyen tek kesim eski, yaşlı Galatasaray kongre üyeleri. Onlarda haksızlık yapıldığını düşündükleri için istiyorlar. Yahu sadece Cemal NALGA olayı bu adam için bir istifa sebebidir. Stad açılışı falan. Yahu sebep çok

yapma be renktas. ben baskan olmasini istiyorum. bardagin birde dolu tarafindan bak ;)

Üst Alt