Kongre üyeleri 250 imzayla Adnan Polat'ı başkanlığa aday gösterdi - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kongre üyeleri 250 imzayla Adnan Polat'ı başkanlığa aday gösterdi

Cevap: # Adnan Polat

sidik o sidik su degil:)

:) yapmayin be abi, bukadar karamsar olmayin sene sonu en kotu 9uncu bitiririz tamam oda cok kotu ama kume fln yakismiyor agziniza, yigidi oldur hakkini yeme, basketbol erkeklerde tarihimizin en basarili sezonunu geciriyoruz, kadinlarda turkiye kupasini aldik, hakemler yuzunde sampiyonlugumuz kacti finalde, genc takimimiz 4 mac kala yine birinci, engelsiz basketbolda butun kupalari yine aliyoruz, amatorde birsuru madalya alan sporcularimiz var, birtek futboldu basarisiz sezon gecirdik oda gecen sene bizi acik ara sampiyon ilan ediyorlardi.

adnan polat gelmeden once agzimiz kokuyordu, simdi maddi gucumuz var, bahcede meyve gorunmeye basladi, simdi herkes bir kosede pusuya gecti, nankorluk yapmayalim.

adnan polat secime girse bile secilecegini dusunmuyorum, mehmet helvacida pek oy alacagini sanmiyorum 500 oydan fazla alamaz, unal aysal buyuk ihtimal fark atar. son olarakta anket yapildi kimin baskan olmasini istiyorsunuz diye bakiniz orda hemen hemen her isim belirli sayida oy aldi o yuzden lutfen kimin hakkinda konusuyorsaniz konusun nekadar sevmesenizde belirli sayginlikla konusun. ;)

:) :)

Cevap: Polat'ı yarın aday gösterecekler!

148650_125201314205792_109760295749894_153249_4386861_n.jpg

Olabiliyorsa Adnan yeniden başkan olsun fakat ekibini çok iyi seçsin.Olamıorsa Ünal Aysal gelir zaten.

Birde liselilere laf ediyorlar.Adamlar yine iyi niyetli dışarıdan kongreye üye yapıyorlar.Ben olsam liseli olmayan bir ALLAH'ın kulunu kongreye sokmazdım.

Hani aday olmayacaktın ? Bu adam artık renklerimiz sarı - kırmızı dese onada inanmam bu kadar yalancılık olmaz

Saidou'lar İnamoto'lar oynarken, kulübün kapısından haciz eksik olmazken "Ünal Aysal gelecek bizi kurtaracak" diye bir şehir efsanesi vardı zamanında. Ama bunu Adnan Polat başardı. Sportif anlamda ne kadar rezalet bir yönetim gösterse de kendisini hep iyi hatırlayacağım, seçime girmemesi de isabet olmuş.

adını duydugum zaman kusasım geliyor artık,hele o ben aslanım kukrerim demesi yok mu

tam karton aslan,koltuk sevdalısı

:) yapmayin be abi, bukadar karamsar olmayin sene sonu en kotu 9uncu bitiririz tamam oda cok kotu ama kume fln yakismiyor agziniza, yigidi oldur hakkini yeme, basketbol erkeklerde tarihimizin en basarili sezonunu geciriyoruz, kadinlarda turkiye kupasini aldik, hakemler yuzunde sampiyonlugumuz kacti finalde, genc takimimiz 4 mac kala yine birinci, engelsiz basketbolda butun kupalari yine aliyoruz, amatorde birsuru madalya alan sporcularimiz var, birtek futboldu basarisiz sezon gecirdik oda gecen sene bizi acik ara sampiyon ilan ediyorlardi.

adnan polat gelmeden once agzimiz kokuyordu, simdi maddi gucumuz var, bahcede meyve gorunmeye basladi, simdi herkes bir kosede pusuya gecti, nankorluk yapmayalim.

adnan polat secime girse bile secilecegini dusunmuyorum, mehmet helvacida pek oy alacagini sanmiyorum 500 oydan fazla alamaz, unal aysal buyuk ihtimal fark atar. son olarakta anket yapildi kimin baskan olmasini istiyorsunuz diye bakiniz orda hemen hemen her isim belirli sayida oy aldi o yuzden lutfen kimin hakkinda konusuyorsaniz konusun nekadar sevmesenizde belirli sayginlikla konusun. ;)

:) :)

Basketbolda en iyi sezonmuzmu ? Bayan Basketbol ve Erkek takımımızın kaç şampiyonluğu var haberin varmı ? Fb den daha fazla her iki branşta da. Sanki basketbolda ilk defa Polat döneminde başa oynuyoruz. Amatör branşların hepsinde fb ye madara oluyoruz yıllardır desene sen şuna. Maddi gücümüz falan yalan hikaye . Sen fb nin açıkladığı 2011 bütçesine ve kar zarar tablosuna bak birde dön bizim açıkladığımız bütçeye ve kar zarar tablosuna bak bu kulüp nasıl halen ayakta duruyor diye şüphe edersin sadece son 2 yılda yaptığımız maddi zarar ile kendimize stad yapardık kimsenin ağız kokusunu çekmezdik

Adaydan geçilmez oldu ortalık :D hala anlamış değilim bu aday bolluğu Galatasaray Spor Kulübü finansal açıdan düze çıktığı için mi yoksa Galatasaray futbolda başarısız diye mi ?

Üst Alt