GSC Anket - Kopenhag Maçında Sol Bekte Kim Oynamalı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Kopenhag Maçında Sol Bekte Kim Oynamalı?

Tercihiniz Kim?

• Kullanılan toplam oy
    130
Yalnız Barış' ın rakiple mücadele ederken, bilerek veya bilmeden elini kolunu bu kadar fazla kullanmaması lazım. Rakip takıma penaltı-serbest vuruş imkanı verebileceği gibi gereksiz durumlarda kart görme riski de yüksek olacaktır...

Angelino oynamalı. Barış Alper ofans olarak fersah fersah önde ancak, bugün çıplak gözle de izledim kendisini kaptırdığı toplarda sol taraftar birkaç pozisyonda ciddi açık verdik. Gerçi Angelino'da da aynı durum olacak ancak defans konusunda biraz daha güven veriyor.

Dünkü maçta Barış'ı sol bekte beğendim fakat Kopenhag maçının telafisi yok. O maç en ufak bir hatayı kaldırmayacağından deney yapma lüksümüz yok. Kopenhag'da Sol bek orjinli Angelino oynamak durumunda.

Angelino olmalı ama çekincem "bonservisi almayacaklar nede olsa" ya da "benimkiler indirime gitmez - alamyacaklar beni" düşüncesiyle %100ünü verir mi net profesyonel gibi onu bilemiyorum. ama genede oynaması gereken adam olduğu gerçeğini değiştirmez.

BAY yazanlar var - 90 dakika aktif ve kalabalık hücum edecek Kopenhag - dayanamaz , o kadar kademe yapamaz bana göre.

Kazımcan - desteğim var oynasın gelişsin diye fakat bu maç hatayı affedecek maç değil.

bonservis devreye girmesin diye son maç olarak Angelino doğru isim olacaktır- bu sebepten oynatılmaması umarım ama gevşeme yaratmamıştır.

Angelino’nun son şansı, iyi performans gösterirse kalacak ve hatta artık her maç oynatılıp takıma iyice ısındırılacak, gösteremezse gidecek
Maç esnasında sıkıntı artarsa Abdül solbeke geçecek
Barış kesinlikle olmaz, kalan 4 lig maçında belki
Kazımcan da maalesef bu maç olmaz
4 lig maçı sonrası ara transfer
1 yerli 1 yabancı solbek, 1 yedek sağbek, 1 çok iyi 8 numara lazım
Nelsonu da artık gönderip stoper alınabilir belki

Kerimoğlu'ndan Kazımcan iddiası

Kazımcan Karataş'la ilgili çarpıcı bir iddiada bulunan sarı kırmızılı camianın efsane ismi, "Senin önünde Angelino var. Kulüp bunu istemiyor belli değil mi? Senin rakibin olan Angelino oynamıyor ama Kazımcan formayı alamıyor. Hoca o şansı verdi. Soyunma odasında yediğin fırçaya bakarsan neden kulübede oturduğunu anlarsın" dedi.

Angelinoya ölüm kalım maçın buna göre sözleşmeni uzatacağız diyip kandıralım. Hem kariyer maçına çıksın hemde maç sonrası alttaki videoyu sözleşme fesih belgesi ve banka dekontuyla birlikte whatsapptan atalım.

Hocam ,ondaki o sıfır savunmayla nasıl kandırmak istersen kandır ,orası her türlü otoban,Angelinho ile.Yardım gelmedikçe orası felç.Ben olsam Kaan Ayhanı orada oynatırım belki orada da en azından stabil oynar. Kophenhag antrenörü bunu yani Angelinho gerçeğini bilmiyor mu?Ona göre sürekli kontratak oynatacak o bölgede.
Tek merak ettiğim Okan hocam bu oyuncuyu izlerken "Sol Bek" adı altında hiçmi savunma yönüne bakmadı acaba?

Yalnız Barış' ın rakiple mücadele ederken, bilerek veya bilmeden elini kolunu bu kadar fazla kullanmaması lazım. Rakip takıma penaltı-serbest vuruş imkanı verebileceği gibi gereksiz durumlarda kart görme riski de yüksek olacaktır...
O konuda %100 katılıyorum ama birşey okadar çok hoşuma gittiki ; 2 solbekin yapmadığını bu maçta yapıp oyuncuyu önden marke edip hareket ettirmedi bir pozisyonda , ona bayıldım.Sacha Boey ve Sanchis'ten feyz almış harikaydı.

Üst Alt