GSC Anket - Kopenhag Maçında Sol Bekte Kim Oynamalı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Kopenhag Maçında Sol Bekte Kim Oynamalı?

Tercihiniz Kim?

• Kullanılan toplam oy
    130
Hocam ,ondaki o sıfır savunmayla nasıl kandırmak istersen kandır ,orası her türlü otoban,Angelinho ile.Yardım gelmedikçe orası felç.Ben olsam Kaan Ayhanı orada oynatırım belki orada da en azından stabil oynar. Kophenhag antrenörü bunu yani Angelinho gerçeğini bilmiyor mu?Ona göre sürekli kontratak oynatacak o bölgede.
Tek merak ettiğim Okan hocam bu oyuncuyu izlerken "Sol Bek" adı altında hiçmi savunma yönüne bakmadı acaba?
O zaman Kaan beke angelino ortaya. Benim de anlamadığım Lazio 2 senelik pellegrini'yi kiralarken hemde 4 milyon opsiyonla. Biz bu herifi ne düşündük de aldık.
Heralde icardiye orta kafa gol planları vardı da herif orta açamıyor :asd: :asd:

O zaman Kaan beke angelino ortaya. Benim de anlamadığım Lazio 2 senelik pellegrini'yi kiralarken hemde 4 milyon opsiyonla. Biz bu herifi ne düşündük de aldık.
Heralde icardiye orta kafa gol planları vardı da herif orta açamıyor :asd: :asd:
Sevgili Tuna ,bak bu da bir tercihtir ,o zaman sol bek demezsin sol açık aldım dersin.Ozaman Kerem'i Zaha'yı ne yapacaksın.Benim en çok kızdığım konu ,adamın aklı sürekli ileride.Bekle alakası yok.
Tüm saha pres yaparsın oyunu karşı tarafa bindirirsin , ozaman belki birşeyler olur ama onda bile Kerem ve Zaha ile okadar çakışıyor ki.Tarifsiz.Yeminle Dubois'i arattırdı.Adamın maaşını biz ödüyoruz bedava oynuyor Başakşehirde. 1 golü var bize iyimi:)

Angelino olmalı ama çekincem "bonservisi almayacaklar nede olsa" ya da "benimkiler indirime gitmez - alamyacaklar beni" düşüncesiyle %100ünü verir mi net profesyonel gibi onu bilemiyorum. ama genede oynaması gereken adam olduğu gerçeğini değiştirmez.

BAY yazanlar var - 90 dakika aktif ve kalabalık hücum edecek Kopenhag - dayanamaz , o kadar kademe yapamaz bana göre.

Kazımcan - desteğim var oynasın gelişsin diye fakat bu maç hatayı affedecek maç değil.

bonservis devreye girmesin diye son maç olarak Angelino doğru isim olacaktır- bu sebepten oynatılmaması umarım ama gevşeme yaratmamıştır.

Tam ters gerçektende kendisine bunun eğer kalmak istiyorsa son şansı olduğu doğru aktarılmalı ve anlatılmalı. Bize turu getirecek kalitede oynarsa vs beklentileri en azından 7/10 oranıyla da olsa verebilirse ilk biz deriz alın bu adamı diye.

Ayrıca biz almamakta bizden sonra gideceği takım içinde referans olacak buradaki maçları. Gerek ana takımı gerekse sonraki müstakbel takımı için de bu önemli bir veri olacak. Azıcık aklı varsa olaya bu perspektiften bakar.

Sevgili Tuna ,bak bu da bir tercihtir ,o zaman sol bek demezsin sol açık aldım dersin.Ozaman Kerem'i Zaha'yı ne yapacaksın.Benim en çok kızdığım konu ,adamın aklı sürekli ileride.Bekle alakası yok.
Tüm saha pres yaparsın oyunu karşı tarafa bindirirsin , ozaman belki birşeyler olur ama onda bile Kerem ve Zaha ile okadar çakışıyor ki.Tarifsiz.Yeminle Dubois'i arattırdı.Adamın maaşını biz ödüyoruz bedava oynuyor Başakşehirde. 1 golü var bize iyimi:)
Kerem zaten 2 senedir sol kanat olarak görev almıyor ki ya sol ortada duruyor ya yardımcı forvete kayıyor. Zaha ile üst üste bindirmek çok mantıksız iş ikisi birbirinden farklı rollerde oynuyorlar.
Bütün bunlarla birlikte angelino ofansif olarak sıfıra inip ceza sahasına da girebilir aslına bakarsan girmesi gerekiyor herifte bu yok.
Emekli dayılar gibi orta sahaya geçip oradan orta çizgide bekleyip şoparca orta yapıyor herif.
Koca 90 dakikada zaha'nın da angelino'nun da maç içinde etki olabileceği bir oyun olabilir.
Angelinodaki durum ligi net küçümseyip ş.ligi için geldiği belli oluyor. Rölantide takılıyor. Sakatlıktan çıkan premier lig kendini kanıtlamış 4 herif kendin paralıyor ofansif defansif çabalıyor bu beyfendi ömer bayram gibi takılıp orta açıyor.

Kerem zaten 2 senedir sol kanat olarak görev almıyor ki ya sol ortada duruyor ya yardımcı forvete kayıyor. Zaha ile üst üste bindirmek çok mantıksız iş ikisi birbirinden farklı rollerde oynuyorlar.
Bütün bunlarla birlikte angelino ofansif olarak sıfıra inip ceza sahasına da girebilir aslına bakarsan girmesi gerekiyor herifte bu yok.
Emekli dayılar gibi orta sahaya geçip oradan orta çizgide bekleyip şoparca orta yapıyor herif.
Koca 90 dakikada zaha'nın da angelino'nun da maç içinde etki olabileceği bir oyun olabilir.
Angelinodaki durum ligi net küçümseyip ş.ligi için geldiği belli oluyor. Rölantide takılıyor. Sakatlıktan çıkan premier lig kendini kanıtlamış 4 herif kendin paralıyor ofansif defansif çabalıyor bu beyfendi ömer bayram gibi takılıp orta açıyor.
Angelinho nezlinde bizde dibe kadar inip "Yusuf Sarı etkisi" bir tane Icardi kafasına göğsune omzuna gozune orta kesebilen bir tek isim yok ya bende ona yanıyorum.Ne ortadan tam delebiliyoruz ne kenardan ölümcül paslar atabiliyoruz.Tete gibi bir sağ açıkla resmen dağa taşa oynuyoruz.Dün normal şartlarda maç 6-7 biterdi.Allahtan kaybetmeden gidiyoruz ama arada kesinlikle takviye şart.

18 resmi mac arti hazirliklarla birlikte Angelino’da gormedigimiz neyi gormeyi umuyor renkdaslarimiz merak ediyorum. BAY disindaki tum secenekler cok daha buyuk risk.

oyun istediğimiz gibi gitmezse yedekten giren ve oyuna enerji katan bir barış alperi tercih ederim. maalesef angelino veya abdülkerim diyorum.

Baris yeterince sol bek ve defans konusunda tecrübeli degil ama kazimi dan daha iyi duruyor, angelino da gidecegi belli , bu adama guüvenilirmi bilmiyorum. Normalde iyi oynamasi gerek ki kendini göstersin ama gider ayak bize bir kazik da atabilir.

Üst Alt