Koronavirüs Haberleri | Arşiv #1 - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilen bilir reisi

images

Corona virüsünün abartıldığını, normal gripten çok ekstrem bir özelliğinin olmadıüğını düşünüyorum. hatırlarsınız domuz gribi de nasıl bir yaygara ile çıkmıştı. gripte de bu kadar hayatıunı kaybeden olabiliyor. sadece mutasyona uğramış bir virüs evet. ama hastalığa bulaşıp, ölüm oranı normal grip gibi seyretmekte.

Corona virüsünün abartıldığını, normal gripten çok ekstrem bir özelliğinin olmadıüğını düşünüyorum. hatırlarsınız domuz gribi de nasıl bir yaygara ile çıkmıştı. gripte de bu kadar hayatıunı kaybeden olabiliyor. sadece mutasyona uğramış bir virüs evet. ama hastalığa bulaşıp, ölüm oranı normal grip gibi seyretmekte.
ben bu kadar hızlı ilerleyen bir virüs hatırlamıyorum.

düşüp bilincini yitiren hastalar ki bu tablo 24 saatten hızlı seyrediyor , ensefalit'i işaret ediyor.

bence ciddi bir durum.muhtemelen bağışıklık sistemi düşük hastalar hedef oluyor.çocuk ve yaşlılar risk altında demektir.

ben bu kadar hızlı ilerleyen bir virüs hatırlamıyorum.

düşüp bilincini yitiren hastalar ki bu tablo 24 saatten hızlı seyrediyor , ensefalit'i işaret ediyor.

bence ciddi bir durum.muhtemelen bağışıklık sistemi düşük hastalar hedef oluyor.çocuk ve yaşlılar risk altında demektir.
O videolar eski diyorlar. Mesela dusen adamin videosu eski ve Ebola'dan imis. Yine de hizli yayildigi kesinki koca sehri karantina altina aldilar

Keskin nişancı atışıyla öldürülmüş adamı bile corona virüsü diye salmışlar twitter'a eh tabi görüntü haliyle kötü adamın kafası patlamış, millette eyvah virüs dünyayı ele geçirecek ve bizim de kafamız patlayacak diye panik olmuş. Ne saçma sapan bir dönemde yaşıyoruz yawv.
Gece gündüz zombi filmleri izlerlerse ayıla bayıla normal üstat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt