Koronavirüs Haberleri | Arşiv #2 - Sayfa 173 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İdare ile ve zıtlaşmamalıyız Sergo, sulh içinde diplomasiyle çözmemiz gerekiyor. Forum kariyerimde hiç ban yemedim bi dur gözünü seveyim gittiğin yol yol değil :D
abi bana kalırsa komple makara yapalım ki ben yapıyorum dersem ki yapmayın tezat olur ama diğer üyeleri de gözardı etmemek için arasıra çağrılarda bulunmayı kendime vazife edindim ;D

abi bana kalırsa komple makara yapalım ki ben yapıyorum dersem ki yapmayın tezat olur ama diğer üyeleri de gözardı etmemek için arasıra çağrılarda bulunmayı kendime vazife edindim ;D
Bana farketmez yav öylesine yazdım 3-4 saattir boş yapıyorum, ne dediğimi kendimde bilmiyorum mesela Melih'e bir şeyler demişim no shit falan ikinci kez okuduğumda kendi yazdığım yazı olmasına rağmen bağlantıyı kuramadım. :D Ki işleyişle alakalı konulara girmem zaten anlıyorum ben sizi, saldım çayıra mevlam kayıra olunca ipin ucu kaçıyor haklısınız.

Kontrollu sokaga cikma yasagı alinmadan bu rakamların dusmesi mumkun dgl abi.
Bugünkü tablo itibariyle çok da kötü değil gibi ama istatistikler ne kadar anlamlı bilmiyoruz henüz. Test sayısı iyice artıp 7-10 günlük veri olunca elimizde az çok anlarız sanırım ne olacağını. Dİğer şehirlerde ve mahallelerde durum nedir bilmiyorum ama mesela benim burada baya durdu hayat, çok nadir insan görüyorum sokakta.

Bana farketmez yav öylesine yazdım 3-4 saattir boş yapıyorum, ne dediğimi kendimde bilmiyorum mesela Melih'e bir şeyler demişim no shit falan ikinci kez okuduğumda kendi yazdığım yazı olmasına rağmen bağlantıyı kuramadım. :D Ki işleyişle alakalı konulara girmem zaten anlıyorum ben sizi, saldım çayıra mevlam kayıra olunca ipin ucu kaçıyor haklısınız.
sırf saf bilgi ve verilerle ciddi konuşursak da manyak oluruz abi bir yerden sonra ;D ikisinin ortasında gidiyoruz gibi şuan :D

şu açıklamaya ne diyorsun

Trump: 100-200 bin ölümle çıkarsak, iyi bir iş çıkardık demektir

sırf saf bilgi ve verilerle ciddi konuşursak da manyak oluruz abi bir yerden sonra ;D ikisinin ortasında gidiyoruz gibi şuan :D

şu açıklamaya ne diyorsun

Trump: 100-200 bin ölümle çıkarsak, iyi bir iş çıkardık demektir
Bir tane yetkili kadın her şeyi en iyi şekilde yaparsak 200 binler civarı ölüm olur gibi bir açıklama yaptı bugün, benim o açıklamadan çıkardığım 200 binden fazla ölüm olacağı. Bir de en kötüyü 1 ay sonra göreceğiz demişlerdi geçen hafta, yani 3 hafta daha vakit var demek oluyor bu peak rakam için, abd olumsuz anlamda açık ara liderliği alacak sanırım.

Bir tane yetkili kadın her şeyi en iyi şekilde yaparsak 200 binler civarı ölüm olur gibi bir açıklama yaptı bugün, benim o açıklamadan çıkardığım 200 binden fazla ölüm olacağı. Bir de en kötüyü 1 ay sonra göreceğiz demişlerdi geçen hafta yani 3 hafta daha vakit var demek oluyor bu peak rakam için, abd olumsuz anlamda açık ara liderliği alacak sanırım.
son veriler öyle diyor zaten, çok hızlı artış var ama toplamda da 1 milyon kişiye test yapmış herifler

19,788 yeni vaka
565 ölüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt