Koronavirüs Haberleri | Arşiv #2 - Sayfa 172 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benimde doktor arkadaşlarım senin dediğinin tersini söylüyor. :)

Doktorların ruh sağlığının bu dönemde ciddi oranda bozulduğunu söyleyebilir miyiz o zaman Levent bey? Bölgesel olarak Denizli, Isparta, İstanbul, Antalya ve Ankara'dan konuştuğum samimi arkadaşlar böyle derken, diğerleri farklı söylüyorsa tahminim bayaa stresli herkes :) Umarım olmayız dediğin gibi..

Doktorların ruh sağlığının bu dönemde ciddi oranda bozulduğunu söyleyebilir miyiz o zaman Levent bey? Bölgesel olarak Denizli, Isparta, İstanbul, Antalya ve Ankara'dan konuştuğum samimi arkadaşlar böyle derken, diğerleri farklı söylüyorsa tahminim bayaa stresli herkes :) Umarım olmayız dediğin gibi..
Bence şu anda bir İtalya yada İspanya olmayacağız. Belki Güney Kore ve Almanya'da olmayacağız ama 20 bin vakıa ve 1000 civarı da kaybımız olacak diye düşünüyorum.

Ekimde düğün yapacaktım virüsten dolayı her şey iptal oldu haliyle.Mobilya araştırması yapıyordum toplamda 25 bin civarına gelen rakamlar şimdi 18-20 aralığına düşmüş durumda.Tabi bu fiyatlarda ne kadar kar elde ettiklerini görebiliyoruz ancak büyük bi kesim para kazanıyordu bi şekilde.biraz daha uzarsa bu salgın işi esnafın hali harap olacak.Daha 1 ay bile olmadan çoğu iş yeri iflas etme durumuna geldi Allah sonumuzu hayır etsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt