Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 192 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncede demiştim 170 bin civarı kapatırız..
2.dalga falan diyorlar ben ihtimal vermiyorum sürü bağışıklığını kazandık bence
2. dalga konusu sağlık sektöründekilerin genel beklentisi, kesin olur beklentisindeler.

Sürü bağışıklığı için ülkenin %60ının geçirmesi gerek diyorlar bence bu rakamdan uzaktayız çünkü karantina sürecine hızlı girdik.

Büyük şehirlerde bağışıklık oranı gelişse yeter bence. Küçük şehirlerde zaten yasak olmamasına rağmen düşük hep vakalar. Onları kontrol altına almak zor olmaz.

Ölüm oranı çok düştü beyler sıkıntı yok

Her geçen gün 1 kod değişse 2-3 aya tamamen mutasyona uğramış olur

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilim kuruluna drlarda kararsız 2.dalga gelmeyecek diyen drlarda var misal.saglik bakanı bile beklemiyoruz tarzı konuştu

İnsanların çoğu şu andaki gibi dikkatli davranırsa gelme ihtimali yok bence mantık öyle diyor yani, Asya ülkeleri hemen kontrol altına aldı misal. Avrupa tecrübesiz olduğu için bu konuda yok virüs zararsız yok ameriga oyunu falan filan diye diye o arada uçtu zaten, bence insanlar salmasın diye bu şekilde konuşuyorlar yoksa hepsi farkında gayet. Ufak dalgalanmalar olur muhakkak ama düşük seviyede kalması muhtemel baya.

İzmir İstanbul ve Ankara'yı en geç acacaklarmis galiba bilim kurulundaki uçuk hocalar öyle istiyormuş
Kafayı yedirdiler iyice
İzmir'i bu hafta da açmasınlar yeminle babamdan sahte çalışan belgesi alır cezayı göze alıp giderim. Vallahi sıkıntıdan geberecem artık ya.

Hadi beni çalışan olarak gösterip sgkmı başlatsın diyeceğim ama babamın üstünden bakılıyorum hala çalışan olarak gözükürsem o da yanacak.

İzmir'i bu hafta da açmasınlar yeminle babamdan sahte çalışan belgesi alır cezayı göze alıp giderim. Vallahi sıkıntıdan geberecem artık ya.

Hadi beni çalışan olarak gösterip sgkmı başlatsın diyeceğim ama babamın üstünden bakılıyorum hala çalışan olarak gözükürsem o da yanacak.
Acmayacaklar gibi ama turizm için kötü millet kitlendi kaldı
Gidecegen şehre giden rütbeli asker yada polis bulsan çok kolay geçersin onun dışında tarım içinde izin var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt