Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 193 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İstanbul'dan kaçanlara laf edenler şimdi de şehirler arası yolculuk açılmadı diye laf ediyor. :D
images

Bir şey derken mentionla reis. Ben kendi evime gitmeye çalışıyorum dolanmaya değil.

İzmir'i bu hafta da açmasınlar yeminle babamdan sahte çalışan belgesi alır cezayı göze alıp giderim. Vallahi sıkıntıdan geberecem artık ya.

Hadi beni çalışan olarak gösterip sgkmı başlatsın diyeceğim ama babamın üstünden bakılıyorum hala çalışan olarak gözükürsem o da yanacak.

Geçen bir abiyle konuştuk İstanbula gittim geldim dedi kızı okuyordu üniversitede.. Yasak bize var kardeşim siyaseti sokarsan işin içine her yol açık şu an.. Benim de Ankaraya gitme durumum vardı baktım açılmıyor zorlayacağız şartları hoş zorlasak da biz bulamayız o yolu

Amerikada Pneumonia ölü sayisi bazi eyaletlerde baya havaya ucmus. Acaba Covid ölü sayisini düsük göstermek icinmi?

“Surrounding states are also seeing death counts several times greater than normal: * Indiana: 1,832 COVID-19 deaths; 2,149 pneumonia deaths (five-year average: 384) * Illinois: 4,856 COVID-19 deaths; 3,986 pneumonia deaths (five-year average: 782) * Tennessee: 336 COVID-19 deaths; 1,704 pneumonia deaths (five-year average: 611) * Ohio: 1,969 COVID-19 deaths; 2,327 pneumonia deaths (five-year average: 820) * Virginia: 1,208 COVID-19 deaths; 1,394 pneumonia deaths (five-year average: 451) * West Virginia: 72 COVID-19 deaths; 438 pneumonia deaths (five-year average: 117)”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt