Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 242 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğitim-Sen’e göre Manisa’da Covid’li bir öğrenci önlem alınmadan 20 öğrenciyle aynı sınıfta LGS’ye sokuldu. Sözel sınav bitene dek sınıfta kalan öğrenci, fenalaştı denilerek sayısal sınav için ayrı dersliğe götürüldü. Sınav bitiminde ilk sınıftaki öğrenciler karantinaya alındıIMG_1372.JPGIMG_1373.JPG

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dün ben de çarşıya çıktım mecburiyetten
Çay bahçesi, lokanta, cafe vs tıklım tıklım
Maske takan var mı derseniz %60-70 civarı takmıyor neye güveniyorlarsa artık
Yani genel görüşüm millet salmış artık. Maskelileri görmesem normal virüssüz zamanlardan bir farkı yoktu

İşine gücüne giden vatandaşa tedbiri öğretip şu ortamda bebeleri sınav için 50 metrekare sınıflara sıkıştıran bakanlığa laf etmeyen Fahrettin Koca'yı kutlarız.

Bugun Hollanda da ki tabipler odası ve altında bulunan dahiliye, yogun bakım odaları 'kriz ortamında yoğun bakım alım triyaji' kitabi yayınladılar.

Uzun lafın kısası: yogun bakim yatak kapasite sıkıntısı sırasında triyaj için bakılacak durumlar: yogun bakimdayken hastaya gerekli olacak ortalama yatış süresi, sağlık çalışanı evet/hayır ve yaş

İtalya, İspanya milleti çok korkuttu.

Herkes onlar gibi olmamak için çabaladı.

Şimdi ise artık İtalya ve İspanya olmamanın yolu bulundu

Bu şekilde gitmeye herkes razı

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ölmeyiz de işler bok oluyor. Virüs diye diye kaç aydır iş yapamıyoruz. Şimdi tablodaki sayılar tekrar 2 katına çıkarsa geçmiş olsun yıl sonuna kdar öyle devam eder iş miş hak getire

Haklısın ama 1 haziranda heryer açıldı, herhangi bir cafeye falan git boş yer yok herkes ağız ağıza. Toplu buluşmalar vs. herşey aynı. 1 ay içinde 500-1000 aralığında seyredeğini düşünüyorum ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt